UBILI KONOBARA

UBILI KONOBARA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ccc pa svako drugo vece se puca:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ma jooj dok muraja ne pocne tuc da valja nikad se nece smirit
 
Super Moderator
ma ja to ima pistolj misli ufatili boga za muda
koji kreteni boze sacuvaj

njih treba mucit zabijat im igle i eksere ispod noktiju i tako to
fuj koji mentalitet

zao mi momka brate
RIP
 
Član
Ne znam što se imena kriju konstantno,treba da se zna ko su kabadahije,nisu maloljetni pa da samo incijale pišu...

R.I.P.
 
cccc,ne mogu vjerovat.I opet kad ih pohapse,dobit ce par godina,izac iz zatvora i jos vece "face" bit,strasno.***** ti drzavu :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Ma oni umislili da će biti face ako to urade,Bože sačuvaj gamadi ljudske

Upravo tako, i izaci ce iz zatvora, al pazi sad, nemoguce da su obadvojica pucali, znaci jedan je ipak glavni krivac...Jadan taj decko, svakakvih budala ima, pa ko mu dade pistolj, treba ga...neznam ni sam kako kazniti :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Taj momak sto je ubijen je tek i bio otvorio kafic, a do sada je radio na dostavi u buerkdzinici melina kod poste na malti. A mislim da se zvao Amar

RIP :icon_sad:
 
Član
E da nam je policija iz bivše države da malo reda zavede!!!Ovi sad su korumpirani i nesposobni!!!Ova vlast dok se svađa oko glupih zakona praktično teško primjenjivih država propada od siromaštine i kriminala!
R.I.P.
 
Nek on meni napise kaznu sto nisam dao zmigavac a vamo ubise nevine ljude tu ne smiju ni primirisati drotovska gamad , svak danas ima pistolj jel malo pihne tako i pripuca , nisam znao momka al mi je naravno zao nedo bog al moze se svakom desiti R.I.P
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top