U vezi counter-strike

U vezi counter-strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam bgm nista imao,fkt nezz ni kako se pali cit
da sam imao rekao bi,ionako igram za svoj cejf a ne da budem prvi il ness takvo
 
Član
.nOKe je napisao(la):
jarane gdje necu biti ljut
fol napravi server da igra raja
i onda udjes i on igra sa cheatom
ovako da pojasnim
znaci igramo dd2, prvih 10 rundi ubijamo ih nogama, (ja i tarik) protiv (mirze i jos nekog) i hajd sve normala, i taj mirza naravno pali cheat, ja nebih odmah ni skontao nego me izbacilo nesto i ja morao uci u njihov team, vidim kako mu nisan leta odmah na igraca cim pocne pucati, znaci ima AIM !

igram CSa preko 8god tako da bar to dobro znam, kako i sta ide... bio sam admin

no nebitno, mirza ja ti preporucujem da ne palis cheat bar kad sa rajom sa bh tuninga igras, tako bas nikad neces naucit da igras, al eto kako hoces
a sto se tice dokaza, neam ja sta dokazivat, sve je i vise nego jasno, nego ne placaj vise onaj server, dzabe trosis repa da svoje komplekse istresas putem cheata..

ja ti vise nikad uci tamo necu
toliko od mene
pozdrav

kad sam ja njega jos tamo banovao sjecam se i poceo ovdje pricati kako nema nista ccc i to ga 2 puta banovao.Cuj ne moras ti igrati igrat cemo mi mozemo bez tebe ccc :D ko da ce mu ici ko da igra kad pali cit hebo ga on :)
 
Član
Mozes care da stavis na drugi racunar to samo kreiras igru na tom racunaru samo lanom dovedes net do tog servera drugog gdje ce da ti bude CS a ne zavisi toliko od tebe ping imas dobru brzinu a ostali mi koji recimo imamo slabiji ja sada imama oko 1.50 Mb/s mislim da je dovoljno nadam se da ces da uspijes sa tim javi mi na PP Ip od servera pozz
 
AdnaNsa je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jarane gdje necu biti ljut
fol napravi server da igra raja
i onda udjes i on igra sa cheatom
ovako da pojasnim
znaci igramo dd2, prvih 10 rundi ubijamo ih nogama, (ja i tarik) protiv (mirze i jos nekog) i hajd sve normala, i taj mirza naravno pali cheat, ja nebih odmah ni skontao nego me izbacilo nesto i ja morao uci u njihov team, vidim kako mu nisan leta odmah na igraca cim pocne pucati, znaci ima AIM !

igram CSa preko 8god tako da bar to dobro znam, kako i sta ide... bio sam admin

no nebitno, mirza ja ti preporucujem da ne palis cheat bar kad sa rajom sa bh tuninga igras, tako bas nikad neces naucit da igras, al eto kako hoces
a sto se tice dokaza, neam ja sta dokazivat, sve je i vise nego jasno, nego ne placaj vise onaj server, dzabe trosis repa da svoje komplekse istresas putem cheata..

ja ti vise nikad uci tamo necu
toliko od mene
pozdrav

kad sam ja njega jos tamo banovao sjecam se i poceo ovdje pricati kako nema nista ccc i to ga 2 puta banovao.Cuj ne moras ti igrati igrat cemo mi mozemo bez tebe ccc :D ko da ce mu ici ko da igra kad pali cit hebo ga on :)


ja sam taretu diablu dao admina mislim dobit ce u toku dana imate server hebajte se do mile volje ovaj mjesec dok traje zakup ja znam da necu vise igrati nedam zivce i svadje glupe radi igrice ja sam izasao u susret max koliko sam mogao a neki ljudi sto nemogu podnijeti kad ih ko ubije misle da su bogovi u cs-u i da njih niko nemoze ubiti nemoraju nikad ni uci ni poigrati hvala bogu imate milion drugi servera
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jarane gdje necu biti ljut
fol napravi server da igra raja
i onda udjes i on igra sa cheatom
ovako da pojasnim
znaci igramo dd2, prvih 10 rundi ubijamo ih nogama, (ja i tarik) protiv (mirze i jos nekog) i hajd sve normala, i taj mirza naravno pali cheat, ja nebih odmah ni skontao nego me izbacilo nesto i ja morao uci u njihov team, vidim kako mu nisan leta odmah na igraca cim pocne pucati, znaci ima AIM !

igram CSa preko 8god tako da bar to dobro znam, kako i sta ide... bio sam admin

no nebitno, mirza ja ti preporucujem da ne palis cheat bar kad sa rajom sa bh tuninga igras, tako bas nikad neces naucit da igras, al eto kako hoces
a sto se tice dokaza, neam ja sta dokazivat, sve je i vise nego jasno, nego ne placaj vise onaj server, dzabe trosis repa da svoje komplekse istresas putem cheata..

ja ti vise nikad uci tamo necu
toliko od mene
pozdrav

kad sam ja njega jos tamo banovao sjecam se i poceo ovdje pricati kako nema nista ccc i to ga 2 puta banovao.Cuj ne moras ti igrati igrat cemo mi mozemo bez tebe ccc :D ko da ce mu ici ko da igra kad pali cit hebo ga on :)


ja sam taretu diablu dao admina mislim dobit ce u toku dana imate server hebajte se do mile volje ovaj mjesec dok traje zakup ja znam da necu vise igrati nedam zivce i svadje glupe radi igrice ja sam izasao u susret max koliko sam mogao a neki ljudi sto nemogu podnijeti kad ih ko ubije misle da su bogovi u cs-u i da njih niko nemoze ubiti nemoraju nikad ni uci ni poigrati hvala bogu imate milion drugi servera

ma kralju moj hebo te CS ko da ga igram na drugim serverima,ovako kontamo malo nekad uci i zahebavati se a ne da me neki citeri hebavaju u zdrav mozak i da se vise nerviram nego opustam.
 
Član
LJudi mene citevi opustaju ne mogu bez njih :lol:
koga zanimaju citevi neka se javi na pm dobra ponuda veliki asortiman:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top