U vezi counter-strike

U vezi counter-strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako u vezi cs-a bio sam danas kod providera i obecao mi je dati javnu ip da vam mogu server objaviti ja sam uradio sva stimanja sto sam znao i sto mislim da treba na serveru i oki se ponasa sad neznam kako ce biti igrati sa 16 ljudi u isto vrijeme. da li ce stekati koliki ce ping biti tipa toga

i jos nesto zanima me sto nisam mogao dokuciti jel server cs-a mora biti na glavnom racunaru koji mi dobija net ili moze biti na drugom lan- racunaru to mi je bolja opcija da svoj server manje opterecujem ako me ko konta sta mislim i kako bi se to dalo premostiti ako je moguce
 
Član
Hmmmm aj prvo da vidimo par stvari, brzina neta, upload, ja mislim da mora da bude na glavnom racunaru ali nisam siguran, ako si pod ovo JAVNo mislio na stalan IP, onda OK, ako nisi, objasni mi sta ti to znaci. Konkretno, ja sa mojim netom od 1mb download i 128 kb/s upload mogu da hostujem za 4 igraca, koji imaju net od 1.5mb i 128kb/s, ping ide do 60, al ne smeta....
 
meni nije problem brzina zakupljeno mi je 6mbs down/up znaci to konstatno samo sto sam mislio da stavim server od cs na jedan LAN racunar svoj a ne na glavni svoj server u radnji

p.s. do mraka su mi rekli da ce mi dati javnu IP
 
Član
OK, ta brzina bi trebalo da posluzi, a ti mislis da dignes svoj server na tvom kompu, jel da ??? Ako je tako, imas cini mi se ovde da vidis tvoj IP http://www.whatismyip.com , onda na to dodas onaj kao domen sto si izabrao kad si pravio server, ono :27015 il kako vec, to lepo razdelis nama i igramo... Ajde sa srecom da uspes to ...;)
 
BMW-GTI je napisao(la):
OK, ta brzina bi trebalo da posluzi, a ti mislis da dignes svoj server na tvom kompu, jel da ??? Ako je tako, imas cini mi se ovde da vidis tvoj IP http://www.whatismyip.com , onda na to dodas onaj kao domen sto si izabrao kad si pravio server, ono :27015 il kako vec, to lepo razdelis nama i igramo... Ajde sa srecom da uspes to ...;)

da da hocu svoj server da imamo oficijelni na bht da nam niko nesmeta to sam ranije vec najavio u jednoj od tema i server je dignut i sve je oki mislim probavali smo radi bez problema samo cekam od providera javnu IP jer u cutuk-u ko je na tom netu svi smo kao u LAN mrezi niko nema javni izlaz za net eto ja sam zakupio i to cini sve sto mogu ljudima da udovoljim i koliko mogu.
samo treba mi neko iskusniji da kaze jel mora biti CS server bas na tom racunaru na kojem je doveden net ili moze biti na bilo kojem racunaru u toj mojoj lokalnoj mrezi
 
Član
da ali sta fali ako ima malo extra ljudi..mislim nas nema bas toliko...napucavali bi se trojica po cijeloj mapi bezzze...neka i drugih ... :)

a jel ne mozes isprobati na lan comp. jedan dan..pa ako bude stekalo i ako se ljudi budu zalili ...pokreni server na orginalnom ...
 
Član
Server pokreni na glavnom racunaru ,a i ne bi se "napucavala" trojica ,bilo bi nas 5 na 5 svaku noc , nego ovako raja nece da igra dodjemo na neki "divlji" server gdje ima citera , glupe mape itd itd...
 
DiAbLo je napisao(la):
Server pokreni na glavnom racunaru ,a i ne bi se "napucavala" trojica ,bilo bi nas 5 na 5 svaku noc , nego ovako raja nece da igra dodjemo na neki "divlji" server gdje ima citera , glupe mape itd itd...

jos mi provider nije dao javnu ip :icon_mad::icon_mad::icon_mad: 10 puta od jutros ga zvao i svaki put eto za 5 min cu inace 8 na 8 je stavljeno da se moze igrati
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Server pokreni na glavnom racunaru ,a i ne bi se "napucavala" trojica ,bilo bi nas 5 na 5 svaku noc , nego ovako raja nece da igra dodjemo na neki "divlji" server gdje ima citera , glupe mape itd itd...

jos mi provider nije dao javnu ip :icon_mad::icon_mad::icon_mad: 10 puta od jutros ga zvao i svaki put eto za 5 min cu inace 8 na 8 je stavljeno da se moze igrati

Ma taman onda installiraj AMXmod i daj mi admina da ne moram 1000 puta govoriti votemap 4 :)
 
Član
hoce se moci to veceras igrat...



ako mogne onda svi u 23 : 00 na taj server i to je to



onu temu onda moze izbrisati ili lock .... ovako svi na ovaj server nema chitova i tako tih zajebancija ...

samo nam postavi server i pass da nam nemoze niko uci
 
cim ja dobijem javnu bit ce otvoren server admine cu podijeliti poslije samo dok vidim kako ce se kretati mislim ponasati racunar da li ce sta zajebavati i onda furajte pass ce normalno biti dog cemo se sve a dok ovo zvanicno nepustim malo se strpite i snalzite se na tim tudjim serverima ;)
 
Član
ma tako treba a ne da se hebajemo po 100 servera a u zadnje vrijeme nikako nisam igrao :) ovako kad budemo imali jedan server samo cesce cemo dolaziti tj.mozda svaku vece oko 23:00 da se opustimo malo.Ne treba ubacivati neke plugine da nam stopa itd.nije to za nas nego sve ostavi obicno samo amx ubaci,i stavi IP na naziv teme da svi znaju kad dode :)
 
AdnaNsa je napisao(la):
ma tako treba a ne da se hebajemo po 100 servera a u zadnje vrijeme nikako nisam igrao :) ovako kad budemo imali jedan server samo cesce cemo dolaziti tj.mozda svaku vece oko 23:00 da se opustimo malo.Ne treba ubacivati neke plugine da nam stopa itd.nije to za nas nego sve ostavi obicno samo amx ubaci,i stavi IP na naziv teme da svi znaju kad dode :)

amx sam ubacio i jos neki anticheat nista vise nema ljepota hehe samo sad probao admine da dijeli i nece mi amx da ucita nesto pa evo kontam sta je nisam ja baratao s ovim prije pa je malo teze lako je uci i grati a ovo postaviti je druga stvar skroz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top