U saobracajnoj nesreci u Srebreniku teze stradale dvije osobe

U saobracajnoj nesreci u Srebreniku teze stradale dvije osobe

Član
relacija je takva da mozes sicat dobre 2 stoje , samo ko ima muda ko dunje i kliker u glavi , u nocnim sati pretezno 100-120 zegu svi , tako da ova brzina od 150-60 koliko pricaju da je isao vjerovatno istina ...zao mi naroda neduznog , oni nije dobro da su prosli nego odlicno , ne znam sta im je u glavi sad pa mogli su pobit porodicu citavu ili vise osoba sebe osakatit...
 

rs6

Član
emir_89 je napisao(la):
najjaci su mi ovi "posmatraci sa radarima u ocima". kako uvijek oni odrede koliko je auto islo, nema dalje. ne kazem sad da nisu, al uvijek raja koja vidi sa strane udes puca neke komentare koliko je ko isao...

drug ja momke poznajem, jedan mi je komsija, koji je stigao kuci i u dobrom je stanju u odnosu kako je auto poderano, i on mi licno govori da su kroz semafor prosli 160, a zna se da na svim novijim vozilima pri udaru brzinomjer zakuca na tom mjestu koliko si vozio....tako da je konacna brzina bila 180 .....
 
rs6 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
najjaci su mi ovi "posmatraci sa radarima u ocima". kako uvijek oni odrede koliko je auto islo, nema dalje. ne kazem sad da nisu, al uvijek raja koja vidi sa strane udes puca neke komentare koliko je ko isao...

drug ja momke poznajem, jedan mi je komsija, koji je stigao kuci i u dobrom je stanju u odnosu kako je auto poderano, i on mi licno govori da su kroz semafor prosli 160, a zna se da na svim novijim vozilima pri udaru brzinomjer zakuca na tom mjestu koliko si vozio....tako da je konacna brzina bila 180 .....

i sta rece?? bil to opet ponovio??
 

rs6

Član
GreenDevil je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
najjaci su mi ovi "posmatraci sa radarima u ocima". kako uvijek oni odrede koliko je auto islo, nema dalje. ne kazem sad da nisu, al uvijek raja koja vidi sa strane udes puca neke komentare koliko je ko isao...

drug ja momke poznajem, jedan mi je komsija, koji je stigao kuci i u dobrom je stanju u odnosu kako je auto poderano, i on mi licno govori da su kroz semafor prosli 160, a zna se da na svim novijim vozilima pri udaru brzinomjer zakuca na tom mjestu koliko si vozio....tako da je konacna brzina bila 180 .....

i sta rece?? bil to opet ponovio??

nista nije rek'o u vezi toga, al' s obzirom kako hoda......cisto sumnjam ..... samo je rek'o da nece vise sa svakim sjest u auto .....
 
Top