U saobracajnoj nesreci u Srebreniku teze stradale dvije osobe

U saobracajnoj nesreci u Srebreniku teze stradale dvije osobe

eMIRnAME je napisao(la):
Momci su dobro, kako sam cuo Dzafa (peugeot) je krenuo sa semafora u Srebreniku, i stigao je Renoa, i posto je bila velika brzina krenuo je da ga pretice, al je i kombi iz suprotnog smijera isao malo brze, i kad je se vracao u svoju traku, zakacio je svojim desnim krajem Renoa i bacilo ga je direktno u kombi, prica se da je bila velika brzijna, preko 150 km/h.

od semafora nije mogo nabit 150km/h 100%, a ne znam koji je qurac pretico a trebo je skrenut desno bas gdje je imo sudar:icon_mad::icon_mad:
to je samo da jaranu pokaze da je ljuta masina, mada se ne sikiram za auto, kupice njemu menadzer isto ili cak bolje, on je dobar fudbaler al je seljak ko covjek
 

rs6

Član
GreenDevil je napisao(la):
eMIRnAME je napisao(la):
Momci su dobro, kako sam cuo Dzafa (peugeot) je krenuo sa semafora u Srebreniku, i stigao je Renoa, i posto je bila velika brzina krenuo je da ga pretice, al je i kombi iz suprotnog smijera isao malo brze, i kad je se vracao u svoju traku, zakacio je svojim desnim krajem Renoa i bacilo ga je direktno u kombi, prica se da je bila velika brzijna, preko 150 km/h.

od semafora nije mogo nabit 150km/h 100%, a ne znam koji je qurac pretico a trebo je skrenut desno bas gdje je imo sudar:icon_mad::icon_mad:
to je samo da jaranu pokaze da je ljuta masina, mada se ne sikiram za auto, kupice njemu menadzer isto ili cak bolje, on je dobar fudbaler al je seljak ko covjek

kroz crveno pros'o 160 i na raskrsnici mu twingo izas'o na put ( jer ga nije im'o kad vidjet ) on nije mog'o stat izbacio se i eto belaja..... na 180 sat zakovo ...... al sve u svemu van zivotne su
 
rs6 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
eMIRnAME je napisao(la):
Momci su dobro, kako sam cuo Dzafa (peugeot) je krenuo sa semafora u Srebreniku, i stigao je Renoa, i posto je bila velika brzina krenuo je da ga pretice, al je i kombi iz suprotnog smijera isao malo brze, i kad je se vracao u svoju traku, zakacio je svojim desnim krajem Renoa i bacilo ga je direktno u kombi, prica se da je bila velika brzijna, preko 150 km/h.

od semafora nije mogo nabit 150km/h 100%, a ne znam koji je qurac pretico a trebo je skrenut desno bas gdje je imo sudar:icon_mad::icon_mad:
to je samo da jaranu pokaze da je ljuta masina, mada se ne sikiram za auto, kupice njemu menadzer isto ili cak bolje, on je dobar fudbaler al je seljak ko covjek

kroz crveno pros'o 160 i na raskrsnici mu twingo izas'o na put ( jer ga nije im'o kad vidjet ) on nije mog'o stat izbacio se i eto belaja..... na 180 sat zakovo ...... al sve u svemu van zivotne su

e tako moze, ja sam konto da je kreno sa semafora
valjda se opameti sad, i ja sam jednom tako proletio i ne bi vise nema para:lol:
 

rs6

Član
GreenDevil je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
eMIRnAME je napisao(la):
Momci su dobro, kako sam cuo Dzafa (peugeot) je krenuo sa semafora u Srebreniku, i stigao je Renoa, i posto je bila velika brzina krenuo je da ga pretice, al je i kombi iz suprotnog smijera isao malo brze, i kad je se vracao u svoju traku, zakacio je svojim desnim krajem Renoa i bacilo ga je direktno u kombi, prica se da je bila velika brzijna, preko 150 km/h.

od semafora nije mogo nabit 150km/h 100%, a ne znam koji je qurac pretico a trebo je skrenut desno bas gdje je imo sudar:icon_mad::icon_mad:
to je samo da jaranu pokaze da je ljuta masina, mada se ne sikiram za auto, kupice njemu menadzer isto ili cak bolje, on je dobar fudbaler al je seljak ko covjek

kroz crveno pros'o 160 i na raskrsnici mu twingo izas'o na put ( jer ga nije im'o kad vidjet ) on nije mog'o stat izbacio se i eto belaja..... na 180 sat zakovo ...... al sve u svemu van zivotne su

e tako moze, ja sam konto da je kreno sa semafora
valjda se opameti sad, i ja sam jednom tako proletio i ne bi vise nema para:lol:

ma dabogda da se opameti dzafa je lud, a isli su iz pashe, vec ja se sjebo komsija bio s njim u autu Cole semir znas ga sigurno .... al eto kazu da su dobro dzafa malo sjebo ruku, nogu i ima savove po glavi citavoj, a cole je dobar
 
Član
I sad bi mi opet trebali zalit ovog sto je nastrado i slupo auto zao mi je ovih drugih sto uopste nisu krivi a nastradali su, zamisli da je neko prelazio ulicu regularno na zelenom svjetlu a on tolikom brzinom prodje kroz crveno pa ga pokupi sa bocne strane pa bio bi jos veci belaj neg ovaj :icon_rolleyes:

Al et sto kazu sreca u nesreci dobro je sto niko nije smrtno strado , kupit ce druga vozila i valjda malo vise vodit racuna o svom i zivotu drugih !
 
ccc, to bas nikad nisam skontao, to cisto srljanje, jbt e 160 kroz crveno, pa to nema trunke ni mozga, ni razuma, bukvalno mozak iskljucen, ne razmislja, sav poplavljen adrenalinom. Sranje, sto Adi rece zamisli pjesak, zamisli dva pjesaka, mati i sin, mati i sin i kcerka, joj boze.
I ja gasam (mada puuuno manje nego prije) al kroz crveno 160 po mraku...
 
Član
svaki dan nova nezgoda

nisu uslovi na putu ni 50% uzrok nesreca, koliko su ljudi nafurani i glupi. Svaki dan srecemo ove kamikaze na putu

Ja sam tako juce mogao udariti momka kad sam iz tuzle isao, pretece me, i ispred mene po kocnici, lijevi zmigava, i preko pune linije prelazi cestu da bi skrenuo u neku prodavnicu, mislim hallloooo:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
joj takvih je bruka, da nije mozda golfa cvaju vozio, jer oni su glavni u tim pothvatima komicnim, nabija ti se, obilazi i onda 100m kasnije skrece sa ceste, bas ono halllooo
 
Član
Bio sam i ja na mjestu nesrece , pezo je skrsen al totalno , meni je zao ljudi sto su nastradali ni krivi ni duzni a ovi su divljali svi na stanici pricaju u nedjelju kako je prosao kroz crveno preko 150 pa cak i vise , i eto tako neki "fraeri" unakaze drugim osobama zivot , sta mislite da je neko poginuo ? :(((((( niko ne pita kako su oni :( Autic je u kanalu ni kriv ni duzan kombi skrsen samo njivom krivicom :(
 
Član
Kako sam vidio suvozac (Komsija) je vec pusten kuci , malo izudaran al mislim da je sve ok , nisam jos sa njim popricao da cujem sta je bilo
 
Član
najjaci su mi ovi "posmatraci sa radarima u ocima". kako uvijek oni odrede koliko je auto islo, nema dalje. ne kazem sad da nisu, al uvijek raja koja vidi sa strane udes puca neke komentare koliko je ko isao...
 
Top