u Mostaru zapaljen autobus "Fukara"

u Mostaru zapaljen autobus "Fukara"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
niste ni vi tuzlaci zlatni i vi ste napali nas sarajlije kad smo dolazili u tuzlu stim sto ste vi bjezali a ne mi..mi smo zauzeli trg u tz...

http://www.youtube.com/watch?v=kJRD13-RoO8

jedan klip iz tz kad ste nas bili napali ako se ko sjeca
 
Član
BH FUDBAL....sta je to ...

nema kod nas sporta niti ce ga kad biti ....


***** svakog navijaca koji se dosao tuci i sve .... nemozes sa djetetom svojim otic gledat utakmicu a neznas hocel se djete vratit kuci zivo...


ja bi ih sviju objesioo...
 
Početnik
samo zabranit sport,dok ne dodjemo pameti,ako ikada dodjemo....:icon_mad::icon_mad:

to su samo mjesta za okupljanje punoglavaca koji nemaju veze sa sportom i gdje normalan covjek ne moze otic i pogledat utakmicu zato sto stvarno voli taj sport.

te probleme samo prave zalupani čobani,i blate sport...
 
Član
zato i ne pratim ovu "ligu"..de ih jebi sve...a to ko je bjezo ko nije,to samo ko je bio tamo moze potvrditi a ko nije pristran...pustite te price mi ovo mi ono...zato mi se i gadi ova liga i sve...od fudbala pratim hnl zbog hajduka i champ ligu...
 
Član
da ti nesh kazem druze ako si nesh mislio na mene idem na svaku utakmicu zelje rijetkost je kad neodem bas kad postoji neki razlog 100%....
 
Član
xzone je napisao(la):
niste ni vi tuzlaci zlatni i vi ste napali nas sarajlije kad smo dolazili u tuzlu stim sto ste vi bjezali a ne mi..mi smo zauzeli trg u tz...

http://www.youtube.com/watch?v=kJRD13-RoO8

jedan klip iz tz kad ste nas bili napali ako se ko sjeca

Papak jedan dosli ste u tz i otisli na trg napali djecicu i obicne ljude...dok smo mi bili okupljeni u kavezu na drugoj strani grada...sto niste picke dosli u kavez gdje su svi bili...dosli ste s namjerom da napravite sranje po trgu znajuci da nas nece biti tu...i niko vas prvi nije napo jer nikog i nije bilo na trgu osim par djece...a najavili kao mirni dolazak da odaju pocast zrtvama na kapiji...dosli satima ranije i napadali ljude i djecu po gradu i trgu...fukare nije ni za ljeka bilo gore znam jer sam bio u kavezu taj dan sa ostalih 100tinjak fukara....sledeci dan poslije toga ste objavili clanke i klipove na vasoj stranici i sarajevo-x tvrdeci kako ste dosli u tz i porazbijali hrpu fukara na trgu od cega je bio jedan navijac koji je prolazio odatle i neka djecica u dresovima i par obicnih ljudi...heeej i ti imas obraza reci da smo mi vas napali a vi zauzeli trg..heeeej pa nisi normalan majke mi moje...kad se proculo to dok smo stigli do gore nijednog od vas nije bilo...posjedali ste u auta i kombije koje ste zasnjirali tamo kod elektrotehnickog fakulteta i strafta...kako ste samo papani hinjski...sjecam se dobro poslije da je skupina na vasem portalu napisala da ste dosli u miru da proucite fatihu na kapiji i odate pocast zrtvama a fukare vas napale i vi ih onda porazbijali...kako ste samo to hinjski isplanirali i nalagali ali nema veze....nijedna navijacka skupina nije cvjecka al vi ste dno dna i vjeruj da fukare takve cekaju i docekat ce ih kad tad...
Osto sam ti duzan reci da ako nisi bio tu i ne znas kako se to hinjski odigralo onda nemoj tvrdit nesto i izbacivat neke snimke koje su uradjene planski bas kao i citav taj scenario...
 
Početnik
bas me zanima imal i jedan strastven navijac u svi tim organizovanim grupama punoglavaca, da zna sta je bit pravi navijac neke ekipe,ili su stvarno to samo okupljanja idiota koji nemaju gdje da izbace visak svoje negativne energije pa ode na utakmice da pravi nerede i problema,imal ista kod takvih u glavama osim propuha...:icon_sad::icon_sad:
 
Član
Nema jarane relativno se sve svelo na budalastine i nerede...fudbal tu neigra ulogu...a nije posebno ni interesantan i atraktivan da bi je igrao...
 
Legend
Kazu na Novoj sinoc oni indijanci od novinara, u Sarajevu zapaljen autobus Tuzlasnik navijaca. Prilikom cega su ih napali navijaci iz Mostara, ali policija je na svu srecu spasila Tuzlake.
 
Administrator
ipak je ovo TUNING forum tako da off teme koje dovode do svadja nisu pozeljne, toliko o fudbalu i navijacima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top