u Mostaru zapaljen autobus "Fukara"

u Mostaru zapaljen autobus "Fukara"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma stoka uvijek bila uvijek će i ostati samo mi ne ide u glavu kako u centru grada:icon_question:
Naša liga je nevjerovatno smeće i tako će zauvijek ostati:icon_mad:
 
Legend
juce kad smo se vracali sa racea, vidjeli smo u mostaru da nesto gori, crn dim je bio iznad citavog grada..
ovo je fakat dno, ja ne kontam ove navijace, sta pokusavaju s ovim, al et..
 
Član
Ovo je baš divljaštvo,nema više onih vremena da navijači suprotnih timova prije tekme sjede skupa pa odu na različite tribine i onda poslije opet svi skupa..Divljaci koriste neki klub kao izliku za svoje postupke,to nisu navijači..
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
cuo sam da su i u tuzli zapalili 2 auta,al svejedno meni je to sve jadno...

Nije niko palio nikakva auta u Tuzli...to su izmisljotine...da jeste tako bilo vjeruj da bi bilo na svim vjestima na balkanu kao sto je ova vijest bila...prosli put jeste bilo sranje poslije utakmice sa zrinjskim u Tuzli...izlupano je par auta...jedno ili dva su bila nekog od ultrasa al vjerovo ili ne par njih od obicnih gradjana Tuzle..a skoro je zastava zapaljena u Sarajevu od strane par debila kao odgovor na formiranje "U" slova na tribinama u istocnom Sarajevu ja mislim, takodjer od strane nekolicine ultrasovih debila...znaci jedna glupost nekolicine povlaci drugu...
 
Član
Najgore što to radi šačica primitivaca a onda se stekne loša generalna slika,nešto slično netrpeljivosti između Sarajeva (eventualno Želje) i Čelika
 
Član
Ma cista glupost...visio sam s fukarama na svakoj utakmici i nikad mi nista nije dobro donjelo...il sam zavrsio u muriji sav izlupan od strane murijasa il smo se lupali s nekim a veze nemas s kim i zasto...tako da sad lagano na stadion...3-4 fiseka kospa 2-3 pive i na cosak negdje s normalnim ljudima gledat ko cojk fudbal..ako se moze nasa liga nazvat fudbalom uopste..
A to je cinjenica da je uvijek neka manja skupina huligancica koji ce napravit crnu sliku o citavoj navijackoj skupini...
 
BHT Ovisnik
ma mene nije briga za to,ja se ne volim nigdje mjesat,fino se odmaknem od svega jer ne volim imati problema sa tim glupostima

http://www.bljesak.info/content/view/30527/158/
 
Član
Par budala napravi neko sr...e i svi ispastaju.
Nacionalizam i huliganstvo treba iskorijeniti iz sporta jer to nema veze s sportom.
Takve treba odstraniti:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top