type 17- komentari

type 17- komentari

Član
RE: Golf mk1 GLi

Ne znam sta bih rekao kao kritiku extra je! Jos samo da ima metalne branike niklovane, mozda uski stop ako bi isao na taj oldtimer fazon ;)
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

...pa razmisljao sam o tome, ali se kosi sa godistem...uska stopaljka je bila do kraja '79, posle ide siroki...a i noviji mi je tip table;)

ma ima tu jos posla, daleko je ovo od gotovog;)
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

nista ne diraj, ostavi ga u duhu 80-tih jer je savrsen i prelijep.
ostao sam bez texta kad sam ga vidio.
svaka cast, tako mk1 treba da izgleda;)
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

Ma ima posla...ostace u duhu '80-ih, jer je meni tako najljepsi ;) samo ce ici neke old school felge i blize zemlji :D
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

odlican je fkt, stvarno ti mozemo zavidit na autu. drago mi je sto nisi isao na bbs fele, ovako je bas bas mocan, svaka cast
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

...pa hvala... tockovi jesu cudo, ali ja ih nesto ne volim..a i u Evropi od 10/8 ih ima BBS...dojadio je malo! a ima tako dobrih tockova za izabrati;)
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

a kec je cista perfekcija. prelijepo nema sta dobro mu stoje i ove prielli felge nema sta..
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

...a pa onda cete biti odusevljeni setom koji se priprema za njega:dojke:
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

svaka cast,bas ocuvan i urean kecman,mozda GTI lip i metalne branike staviti i to je to ;)
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

@Skrabo ..nece moci GTI lip zbog spustanja...ne znam hoce li i ovaj od GL-a ostati:D

@Amer13 hvala;)
 
Član
RE: Golf mk1 GLi

peko je napisao(la):
@Skrabo ..nece moci GTI lip zbog spustanja...ne znam hoce li i ovaj od GL-a ostati:D

@Amer13 hvala;)

E to je vec drugo,samo naprijed,biti ce ovaj medju ljepsim golfoviam na forumu ;)
 
Top