tuzla

tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa ako već ima 200 metara prestartnog prostora, ili ti ga parka vozača, neka onda to ukinu i start pomaknu 150 metara nazad... to je bolje koliko toliko već kako inače bude... 150 viška od maksimuma puno znači...
 
antrax je napisao(la):
Pa ako već ima 200 metara prestartnog prostora, ili ti ga parka vozača, neka onda to ukinu i start pomaknu 150 metara nazad... to je bolje koliko toliko već kako inače bude... 150 viška od maksimuma puno znači...

I ja sam to reko,samo je koliko se sjecam asfalt prije starta dosta unisten,mislim staza samo po sebi nije nekog kvaliteta,dosta star asflat,ispucan.
 
Član
Vama izgleda nikako u glavu da organizatore ZABOLI neka stvar šta vi zahtjevate i šta vi tražite, vidite da se nitko živ ne javlja samo stave obavijest, dođe 12 auta, oni pokupe pare od sponzora i peri dalje, kakve vi apele šaljete, kome?!

2 Repo: Šalu na stranu, ja se ne bih zajebavao. :icon_rolleyes:
 
Član
@Repo: Basta je ako se ne varam vozio ovdje prosle godine na prvom race-u, pa mogao bi vidjeti s njim gdje je bio start i jel mogao iskoristiti auto do max-a. A istina, mogao bi se pomjerit start za nekih 150m ali onda ne bi imali gdje biti i vozni park i styleri i brperi, osim ako bi neki od takmicara stali na onaj ne asfaltirani dio. Ali vidicemo sve kad budemo bili na pisti, zelim ti sve najbolje i naravno zelim ti da mozes iskoristiti puni potencijal auta na race-u.
 
Član
Basta je vozio 11,89 koliko se sjecam.... Naravno zaustavio se,koliko sam primjetioo bez poteskoca... Ali kao sto neko rece, najbolje da se s njim posavjetujes.
Moze li mi neko reci klase koje ce biti?
 
vozio je basta, a i konopek (niskih 12), osim ako nije naknadno sta skracivana staza ne bi trebao imati problema. a inace ta je pista dosta duga, tako da bi organizator, ukoliko zeli, mogao lako rijesiti taj problem.
 
Član
mislim da zaustavljanje nije problem,jer sjecam se kad sam ja vozio,nisam pusto gas do kraja hahaha
i ima dovoljno mjesta,samo treba ocistiti stazu od prasine i to je to
u svakom slucaju moze se sigurno pomjeriti start za 50 metara sto je dovoljno
 
Član
HONEY je napisao(la):
pensa je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
cujem pricu da je zaustavni put tu jako los, kratak. nisam nikad bio, pa osobno neznam.
ja dolazim svakako, ali nebude li to OK, ja cu odbiti na licu mjesta da vozim.

Još jedan razlog da ne voziš.

Pa čovječe hoćeš li ti ikada voziti ?????

Ekipa je željna da vidi kako taj golf ide (ili možda ne ide).

boli te ***** za moje razloge hocu li ili ne, moj problem. hvala

tko je zeljan da gleda neka dodje, ja idem voziti. a ja sam zeljan da samo vozim, a ne da mislim o tome hocu li moci stati. nek mi se izjasne oni koji su zaduzeni za to sto se tice zaustavnog puta pa cu reci vozim li tu ili ne, ja cujem price da zaustavni put nije ok.

Repo druže tvoj problem je što samo slušaš priče i pričaš priče,a nigdje da priče potvrdiš rezultatima.
Jedina vožnja što si odvezao kako treba je bila kad si u Mostaru pobijedio u klasi 13.
Svaka čast i vrijeme od 13 sekundi zahtjeva poštovanje.
Nema baš mnogo auta koja prave vrijeme ispod 13 sekundi kao što može tvoje.
Mislim da je vrijeme da malo i voziš dovoljno si pričao.
Zato se zgrabi volana i vozi.
Ako se mogao Basta zaustavit sa vremenom ispod 12 sekundi ne vidim razloga da ti ne možeš.
Jedino ako je tvoj golf brži.:icon_question:
 
Član
to je problem sad OVI POJEDINI STO NAPRAVE AUTO ZA 12 SEKUNDI IZGLEDA DA NEZNAJU DA TREBAJU I ZAUSTAVITI TO AUTO.

SAMO NAVRCI NA MOTOR a na kraju staze OCIMA KOCI
 
Član
Nexus je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
koliko ja znam to je u CILJUGAMA ako se ne varam, ali je to vec neko napisao prije mene :lol::lol: isao sam tamo vec 2 puta i svaki put se ispekao na onoj tepsiji od asfalta.
Vidimo se tamo (brpa se malo) svako ko me vidi neka se prodere:lol::lol::lol::lol::lol:

bgm valja se pripremit ovaj put,bice pecenja:cool:
to brpas davore:icon_question:
vidimo se dole abd

brpam brpam kao i do sada :D samo ovaj put malo ozbiljnije ali naglasav MALO!
 
Član
Kocioni put u Zivinicama je kraci od onog u Mostaru, no mislim da ga ima dovoljno da svako stane bez problema...
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Vama izgleda nikako u glavu da organizatore ZABOLI neka stvar šta vi zahtjevate i šta vi tražite, vidite da se nitko živ ne javlja samo stave obavijest, dođe 12 auta, oni pokupe pare od sponzora i peri dalje, kakve vi apele šaljete, kome?!

2 Repo: Šalu na stranu, ja se ne bih zajebavao. :icon_rolleyes:

Stvarno OVAKVI komentari postaju smiješni do bola...
 
Član
bzzz pravite raspravu oko nicega,staza u Zivinicama je OK sto se tice zaustavnog puta,mane su joj mala sirina,dzombav asfalt i nizbrdica od pola staze ali sasvim je OK sto se tice kocenja ako se navrijeme pocne kociti tj odmah poslije 402 m nece niko imati problema.

Ako smo mi sa bimotom mogli da vozimo 220 km/h na 402m bez problema vjerujem da ce svi onda moci da bezbjedno stanu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top