Tuzla:Povrijeđena pješakinja

Tuzla:Povrijeđena pješakinja

Član
Danas, 28.11.2010. godine na Sjanjaku oko 17 sati (raskrsnica kod Intereksa) dogodio se saobraćajni udes u kojem je autom udarena ženska osoba. Uviđaj je i toku, povrijeđena je prevežena u UKC Tuzla.
 
Član
pa Tuzla je definitvno najgora sto se sigurnosti u saobracaju tice .. svaki dan neko udaren :icon_rolleyes:

da Bog sacuva
 
nista novo i nista cudno. opste je poznato da su u Tuzli najgori vozaci, i sigurnost je na minimumu. ko ne vjeruje nek dodje dva dana ovde, jedan dan nek se voza, a drugi nek pjesaci. nece mu vise past napamet da dodje. u Tuzli je prelazak ulice lutrija
 
Član
Nažalost,kultura ne postoji.Ljudi kao da su siti života,pogotovo žene prelaze ulicu kao da fizika,inercija itd ne postoji.Tuzla jeste najgora,al ima mnogo faktora,a dva bih izdvojio:
-taksisti-krivi za barem 50% nesreća svaki dan
-nekultura pješaka

Ostatak smo mi vozači,koji pravimo slalom izmedju taksista i pješaka:)
 
pjesaci su u tuzli ziva bolest,par puta sam htio otvoriti prozor i iz peta hraknuti u facu...kad vidim da kobila(misleci da me je zajebala ,i da se moze napraviti budala) okrene glavu od mene kada prelazi ulicu,a znam da je svjesna moje prisutnosti i zna da zbog nje stajem,u 90% slucajeva ja stajem svakom pjesaku pogotovo djeci i starijim osobama(znam kako je kada zuris a vidis da papak moza,a nece da stane)..isto tako guranje kod prestrojavana,majku jebo svoju okrene glavu ko da cu mu karine kroz prozor dodati i nekada namjerno(nisam tako odgojen,ali imam urođen manjak zivaca) se primaknem na par centimetara pogotovo ako je kobila kakva za volanom,nek se makar okrene da joj mahnem rukom da prodje..bas su bezobrazni isto ko da se guraju na kakav salter,samo okrenu glau bezobrazno..osipam se na takve i pucao bi bez upozorenja....
ko me imalo poznaje zna da sam pozitivan uvijek i da nisam neki prostak,alina ove stvari se jezim,bas sam prekjucer imao takvu situaciju da se pjesak bukvalo bacio u samoubistvo pred mene u pokusaju da predje cestu i to okrenute glave od mene...

Bezobrazni,nekulturni seljaci,makar mi se ubuduce okrenite pokazite mi srednjak i recite mi da sam konjina,ali nemojte mi okretati glavu,OSIPAM SE!!!!!


zao mi je ove zene/djevojke,ali nemoze biti da nije vidila farove po noci jer je raskrsnica pregledna...ali kako god,ssve je od boga i treba postovati..zelim joj sve najbolje i nek njoj bude bolje pa ce iz toga nauciti ubuduce....
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
bas sam prekjucer imao takvu situaciju da se pjesak bukvalo bacio u samoubistvo pred mene u pokusaju da predje cestu i to okrenute glave od mene...

i ja isto sam prekjucer imo ovakav slucaj ... potpuno isti ... al u zivinicama ... sreca bile dobre gume i abs kocnice, stao sam na 2 milimetra od cure ... a ona krava zakovala na po ceste kad sam ja poceo kocit sva sreca nisam iso brzo 90 samo ... i ja jedva stanem i pocnem galamit pa ***** ti materi picku u dupe koja te nauci da ne gledas idul auta prije nego predjes cestu glupaco retardirana ... sve u svemu mislim da sam to dobro podnio ... :icon_twisted:
 

MTR

Član
par puta sam u Tuzli mogao nastradat , prvo one rupetine ( kad se spustas od bolnice na semafor pa desno prema gradu ) gluho i ne bilo , pjesaci su vam uzas , nema kulture u voznji ,malo falilo da me frajo sa kamionom izgura sa ceste dole kod bkc-a , i onaj semafor gore gje je salon VW-a , Audija cega li vec strahota , svi samo pravo gledaju
komotno kad kupujete auta u Tuzli mozete trazit opciju "bez retrovizora " :)

ostalo je super , trebe pogotovo
 
MTR je napisao(la):
par puta sam u Tuzli mogao nastradat , prvo one rupetine ( kad se spustas od bolnice na semafor pa desno prema gradu ) gluho i ne bilo , pjesaci su vam uzas , nema kulture u voznji ,malo falilo da me frajo sa kamionom izgura sa ceste dole kod bkc-a , i onaj semafor gore gje je salon VW-a , Audija cega li vec strahota , svi samo pravo gledaju
komotno kad kupujete auta u Tuzli mozete trazit opciju "bez retrovizora " :)

ostalo je super , trebe pogotovo

et vidiš,kad ova mraka iz zenice strahuje,kuš dalje :D

eddo je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
bas sam prekjucer imao takvu situaciju da se pjesak bukvalo bacio u samoubistvo pred mene u pokusaju da predje cestu i to okrenute glave od mene...

i ja isto sam prekjucer imo ovakav slucaj ... potpuno isti ... al u zivinicama ... sreca bile dobre gume i abs kocnice, stao sam na 2 milimetra od cure ... a ona krava zakovala na po ceste kad sam ja poceo kocit sva sreca nisam iso brzo 90 samo ... i ja jedva stanem i pocnem galamit pa je*em ti materi picku u dupe koja te nauci da ne gledas idul auta prije nego predjes cestu glupaco retardirana ... sve u svemu mislim da sam to dobro podnio ... :icon_twisted:

jbt,pa u zivinicama nema veceg ogranicenja od 50km/h...djes ti nasao piste za 90??... jel to s kecom :lol: vidio sam na jednom dijelu kog opstine ima zute farbe kao sto je tvoja na cesti,reko da nije spalo kad si kocio :D
 
Član
bio sam nekoliko puta gore, ne zna se ni ko pije ni ko placa, svako svoju politiku vodi :icon_eek: skoro ko arapi, u tri trake barem pet se napravi :lol: :lol:
 
Član
znas kod nas kad se krene sa semafora iz auta se zacuje ALLLLAHUUUUUEKBER i opleti ko brzi :lol::lol::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
komotno kad kupujete auta u Tuzli mozete trazit opciju "bez retrovizora " :)

Heh, ja imam opravdanje kako u autu nisam imao srednjeg retrovizora :D

The first rule of Italian driving - what is behind us, is not important :D
 
Top