Tuzla:Povrijeđena pješakinja

Tuzla:Povrijeđena pješakinja

Član
nermin suljagic je napisao(la):
MTR je napisao(la):
par puta sam u Tuzli mogao nastradat , prvo one rupetine ( kad se spustas od bolnice na semafor pa desno prema gradu ) gluho i ne bilo , pjesaci su vam uzas , nema kulture u voznji ,malo falilo da me frajo sa kamionom izgura sa ceste dole kod bkc-a , i onaj semafor gore gje je salon VW-a , Audija cega li vec strahota , svi samo pravo gledaju
komotno kad kupujete auta u Tuzli mozete trazit opciju "bez retrovizora " :)

ostalo je super , trebe pogotovo

et vidiš,kad ova mraka iz zenice strahuje,kuš dalje :D

eddo je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
bas sam prekjucer imao takvu situaciju da se pjesak bukvalo bacio u samoubistvo pred mene u pokusaju da predje cestu i to okrenute glave od mene...

i ja isto sam prekjucer imo ovakav slucaj ... potpuno isti ... al u zivinicama ... sreca bile dobre gume i abs kocnice, stao sam na 2 milimetra od cure ... a ona krava zakovala na po ceste kad sam ja poceo kocit sva sreca nisam iso brzo 90 samo ... i ja jedva stanem i pocnem galamit pa je*em ti materi picku u dupe koja te nauci da ne gledas idul auta prije nego predjes cestu glupaco retardirana ... sve u svemu mislim da sam to dobro podnio ... :icon_twisted:

jbt,pa u zivinicama nema veceg ogranicenja od 50km/h...djes ti nasao piste za 90??... jel to s kecom :lol: vidio sam na jednom dijelu kog opstine ima zute farbe kao sto je tvoja na cesti,reko da nije spalo kad si kocio :D




jest na kecu ima abs ... cigane! :lol::lol::lol:
 
Top