Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Član
Sory za off

MOLBA CLANOVIMA KOJI IDU IZ SA. ZA GR.

AKO NEKO MOZE DA POVUCE 4 FELGE CLANU IVICI SA FORUMA BIO BIH MU JAKO ZAHVALAN
061439650
DA SE CUJEMO DA VECERAS PRDAM FELGE

UNAPRIJED HVALA
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
koliko ima kilometara i koliko vremenski treba od Doboja do Gradiske???

racunica jedno 2sata i nesto sitno ako se bude bozilo normalno

Ako idete preko Vučijaka, bez gasanja, put je jako loš, ali je bliže dosta. Tuda idem uvijek. treba ti manje od 1.5h normalne vožnje. Mislim da ima oko 125km.
 
Član
Outrage je napisao(la):
pa hebemu misa nije to toliko ni daleko :) mozes li mi objasnit kojim je to putem?

Kad izađeš iz Doboja, na par kilometara ti je onaj nadvožnjak. Poslije njega je velika raskrsnica sa lijeve strane, sa desne je neki restoran na jezeru, znaš to mjesto. Tu skreneš lijevo i ideš tim putem. To ti je taj put preko Vučijaka. Kasnije ćes negdje izaći na magistralu, u Klašnicama kad pređes most skrećeš desno za Laktaše i Gradišku. Ima i put preko Srbca, ali nisam nikad išao tuda za Gradišku i ne znam da li je bliži. Malo ti je lošiji taj put preko Vučijaka, ali normalnom vožnjom ne predstavlja problem. Kasnije kad izađeš na magistralu, put je extra, ali poštuj ograničenja, pošto ima dosta policije, pogotovo na 50km/h.
 
Član
hmmm mozda bi se i moglo otici !...neznam vidjet cu,ti ides? ako se odlucim da idem mogli smo se naci kod doboja pa skupa!?
 
Član
ajd doću i ja do Doboja:lol::lol::lol: sretno svima i lijep provod:dojke::dojke::dojke::dojke:

:slike::D
 
Član
IGY je napisao(la):
znaci niko iz Sarajeva ne ide :icon_question:

mene inteesuje hocel stvarno biti par auta... hastra me oca mi da dje ne stanem nisma bio kod majstora ihihiii (mašala) xD pa da mogu racunat na raju nedo Bog necega mada sumnjam :D HVALA!
ako idemo zajedno onda odkle se krece i kad
 
et jos sutra i abd krecemo u akciju,nocas malo kisa zeza al valjda je nece biti u nedeljno jutro a tako i cijeli dan ;)
Iz Bihaca ce biti 10-15 auta,tako su se najavili pa sad mozda neko slaze a mozda se jos pored tog broja neko ukljuci.Sve u svemu jedva cekamo ;)
 
Član
Outrage je napisao(la):
hmmm mozda bi se i moglo otici !...neznam vidjet cu,ti ides? ako se odlucim da idem mogli smo se naci kod doboja pa skupa!?

Ako si mene pitao, ja sam ti iz Laktaša. Najgore je ako ja ne uspijem doći od obaveza, a planiram od kad sam saznao za ovo.:icon_sad:
 
Član
Sory za off

MOLBA CLANOVIMA KOJI IDU IZ SA. ZA GR.

AKO NEKO MOZE DA POVUCE 4 FELGE CLANU IVICI SA FORUMA BIO BIH MU JAKO ZAHVALAN
061439650
DA SE CUJEMO DA VECERAS PRDAM FELGE

UNAPRIJED HVALA
 
Top