Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Član
black_devil je napisao(la):
Najgore vrjeme sto se moze ocekivati :(
Pada kisa,pa onda nepada,pa pada...Jojj...
A ja muku vodim,moram na posao,a nisam neke jos sitnice rjesio na autu.. Pa cu morati to oko ponocii u garazii...
Eneseee, sacekajte me malo, javili su mi da se krece oko 6h iz cazina,ja cu krenuti nes prije 6..Polako do vas..
Neznam hoce li jos ko samnom.. Jbg kad su ovdje svi nekako...Pola auta bez tablica..

Uglavnom vidimo se abd...;)

Pozdravw

jel mi idemo zajedno ili ne???
 
Legend
vidimo se ABD,ernade zvacu te,tek sam sad zavrsio na autu neke stvari tako da ne znam kad se krece dok ne vidim sa svojima
 
Član
Ide li neko kroz Travnik?? :icon_rolleyes:
Ili iz Travnika i okoline,ima jedno mjesto neupraznjeno... :icon_biggrin:
 

IGY

Član
nazalost bez mene, iskreno nesto mi se ne da prevaliti toliki put a da rizikujem da kisa padne i da budem pod satorima, jos mi na poslu nisu dali dan a u nedelju sam nocna tj u ponedeljak ujutur moram u 4 biti na poslu sve mi se nesto poklopilo :(
uzivajte i dajte puno slika
 
Član
IGY je napisao(la):
nazalost bez mene, iskreno nesto mi se ne da prevaliti toliki put a da rizikujem da kisa padne i da budem pod satorima, jos mi na poslu nisu dali dan a u nedelju sam nocna tj u ponedeljak ujutur moram u 4 biti na poslu sve mi se nesto poklopilo :(
uzivajte i dajte puno slika

nemoj da zezas ekipa je na nivou ;);)
 
Član
a ljudi koje vi pripreme obavljate...svaka vam cast..:cool: ...ja odo spavati, sinoc nisam ni oka sklopio...vidimo se sutra...:cool:
 
Top