tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

brale rijesi te blatobrane i te naljepnice....vec je neko spomenuo neces nista dobit s tim rupama na blatobranima....to ti je moj savjet..puno srece u daljnim radovima...
 
Član
RE: tuning

gemo g60 je napisao(la):
brale rijesi te blatobrane i te naljepnice....vec je neko spomenuo neces nista dobit s tim rupama na blatobranima....to ti je moj savjet..puno srece u daljnim radovima...

ok rijesiti cu na proljece a sad sam stao s radovima

znali iko gdje se moze uzeti stabilzator struje ili naruciti koliko je para... imam problem fali mi struje za pojacalo
 
Legend
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
gemo g60 je napisao(la):
brale rijesi te blatobrane i te naljepnice....vec je neko spomenuo neces nista dobit s tim rupama na blatobranima....to ti je moj savjet..puno srece u daljnim radovima...

ok rijesiti cu na proljece a sad sam stao s radovima

znali iko gdje se moze uzeti stabilzator struje ili naruciti koliko je para... imam problem fali mi struje za pojacalo



ja sam imao taj problem sa xenonima, i otisao kod majstora, stavio relej poseban, uzeo mi nekih 20tak km..

ne razumijem kako ti fali struje, odakle si uzeo napajanje za pojacalo ?
 
Član
RE: tuning

ja cu trazit da vas pomire preko sve za ljubav :):):)



anese druze kakva su ovo lambo vrata jesil sam pravio il kupio neki mehanizam ???
 
Član
RE: tuning

.nOKe je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
gemo g60 je napisao(la):
brale rijesi te blatobrane i te naljepnice....vec je neko spomenuo neces nista dobit s tim rupama na blatobranima....to ti je moj savjet..puno srece u daljnim radovima...

ok rijesiti cu na proljece a sad sam stao s radovima

znali iko gdje se moze uzeti stabilzator struje ili naruciti koliko je para... imam problem fali mi struje za pojacalo



ja sam imao taj problem sa xenonima, i otisao kod majstora, stavio relej poseban, uzeo mi nekih 20tak km..

ne razumijem kako ti fali struje, odakle si uzeo napajanje za pojacalo ?



imam dva pojacala oko 1kw kada pojacam do 20 daju dobru jacinu a preko pocinje gubiti. a ako upalim neonke i ps isto gubi struju a pretvarac se ugasi kad mu fali struje.. a svako pojacalo ima kablove s alk. uradeno prof..samo mi jos preostaje da ubacim alternator od golfa 3 s klimom i jos jedan alk.

Pike_gti je napisao(la):
ja cu trazit da vas pomire preko sve za ljubav :):):)



anese druze kakva su ovo lambo vrata jesil sam pravio il kupio neki mehanizam ???

ovo sam ja sam pravio skino s neta orginal mehanizam za mambo vrata i ja napravio od 8 mm zeljeza. skupa su ova vrata dodu negdje oko 1200 bez ugradnje. a moja su kao orginal.heheh
 
Legend
RE: tuning

hm.. nisam bas upucen u te majstorluke vase, sta i kako, ali mislim da bi to jedan exide morao pokrivati sve, naravno uz odgovarajuci alnaser..

PS : koja je debiljina kablova u pitanju ?
 
Član
RE: tuning

.nOKe je napisao(la):
hm.. nisam bas upucen u te majstorluke vase, sta i kako, ali mislim da bi to jedan exide morao pokrivati sve, naravno uz odgovarajuci alnaser..

PS : koja je debiljina kablova u pitanju ?

mislis ps ide u pretvarac a pretvarac na alk. orginal kablovi od njega
 
Legend
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
hm.. nisam bas upucen u te majstorluke vase, sta i kako, ali mislim da bi to jedan exide morao pokrivati sve, naravno uz odgovarajuci alnaser..

PS : koja je debiljina kablova u pitanju ?

mislis ps ide u pretvarac a pretvarac na alk. orginal kablovi od njega
hm..
opet ne kontam :D

najbolje bi ti bilo da uzmes 30mm2 ili 50mm2 kablo, 5-6metara plusa i 1 metar minusa (istog presjeka) i plus dovedes direktno sa akl na pojacalo (naravno ubacis tamo osigurach) i minus tu negdje sa sasije do pojacala

tako ce ti struja biti najstabilnija koliko ja znam :)
 
Član
RE: tuning

.nOKe je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
hm.. nisam bas upucen u te majstorluke vase, sta i kako, ali mislim da bi to jedan exide morao pokrivati sve, naravno uz odgovarajuci alnaser..

PS : koja je debiljina kablova u pitanju ?

mislis ps ide u pretvarac a pretvarac na alk. orginal kablovi od njega
hm..
opet ne kontam :D

najbolje bi ti bilo da uzmes 30mm2 ili 50mm2 kablo, 5-6metara plusa i 1 metar minusa (istog presjeka) i plus dovedes direktno sa akl na pojacalo (naravno ubacis tamo osigurach) i minus tu negdje sa sasije do pojacala

tako ce ti struja biti najstabilnija koliko ja znam :)

ok vidjecu kolike su debljine neznam napamet. al sam uzeo naj deblje sto ima kod nas
 
Legend
RE: tuning

oke :)
www.caraudio.ba

oni su profesionalci sto se toga tice, pa ako ti bude nesto zapelo, regaj se na forum i pitaj ;)
 
Član
RE: tuning

Uh al se hampe diglo na ovoj temi za vrlo kratko vrijeme...al sve u svemu momak radi onako kako misli da je njemu ok i to se cijeni i postuje...malo zajebancije na pocetku sa svih strana al niko to nije nista ozbiljno mislio...noke malo pretjerao na pocetku ali evo obostrano pomaganje na kraju uz javno izvinjenje...respect jedan veliki za to;)...tibor je to sve htio da obrazlozi jednim objektivnim razmisljanjem i cojk je u pravu..takodje respect...a vw damir je to sve pomno pratio i na kraju raspalio hehhee...extra;)...al bez obzira na sve...respect veliki za sve ovde...ehhh da smo mi ovi parlamentarci i poslanici...:lol:...s njihovim platama imali bi najjace vozilice:D

P.S sorry za OT morao sam..:icon_exclaim:
 
Početnik
RE: tuning

Anese, evo jedna preporuka - ako hoces KVALITETNU MUZIKU u svom autu, zovi Audio Team, momci su u Sarajevu, poslacu ti na PM broj momka koji to vodi, BUDI SIGURAN da ono sto kod njih kupis pod ''novo'' - SIGURNO NIJE KORISTENO, ili ''skoro novo'' - DA NIJE GORILO (ili slicna vrsta prevare), a samoprozvani ''Bogovi'' autoakustike (tobe jarabi) i pojedinci koji se tako predstavljaju na ovom forumu ce se pronaci u ovome sto sam ja rekao!!!

LP,
 
Član
RE: tuning

Tibor:

"Ono sto zelim reci je ovo:

Da bi bio dobar na street stylu moras dati ljudima ono sto bi zeljeli vidjeti na tom modelu auta, ali da ni oni sami ne znaju sto zele vidjeti"

Nidje veze teorija i nije mi jasno na osnovu cega si to zakljucio:icon_rolleyes:

Anese svaka cast na trudu cijenim, poslusaj par savjeta sto ti momci govore i bice zvijer.

Sretno u daljim radovima
 
Član
RE: tuning

Iceman je napisao(la):
Tibor:

"Ono sto zelim reci je ovo:

Da bi bio dobar na street stylu moras dati ljudima ono sto bi zeljeli vidjeti na tom modelu auta, ali da ni oni sami ne znaju sto zele vidjeti"

Nidje veze teorija i nije mi jasno na osnovu cega si to zakljucio:icon_rolleyes:

Anese svaka cast na trudu cijenim, poslusaj par savjeta sto ti momci govore i bice zvijer.
ok to ce se ostvariti na proljece jer sad snjeg.. idu novi blatobrani i nova karabolka i bice ok.

Sretno u daljim radovima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top