Treperenje,hiperaktivnost,velika sreca treba samo reci toyota :)

Treperenje,hiperaktivnost,velika sreca treba samo reci toyota :)

Član
Vidjam ih svaki dan na stotine bukvalno i nikada nisam vidio taj spojler ..... mada kod njih "full" paket (bar ovdje) podrazumjeva i automatsku transmisiju, mislim da je doplata oko 2.000 :icon_confused:
 
-Suki- je napisao(la):
manojlo111 je napisao(la):
Ta tojota je ista kao subaru brz, a ovde ih ima kao tu golfova, znaci svako ih vozi, jeftine su i vise manje smece iskreno da vam kazem, stabilnost na putu je nula, ima ju kolega sa posla :D:cool:

ma ja, kladim se da ju quatro dizel sije u svim segmentima....

nit je quattro nit je dizel ;)

Za iste pare ovde se moze uzeti mnogooooo bolje auto nego ta toyota ili subaru, svejedno.:icon_smile:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
manojlo111 je napisao(la):
Ta tojota je ista kao subaru brz, a ovde ih ima kao tu golfova, znaci svako ih vozi, jeftine su i vise manje smece iskreno da vam kazem, stabilnost na putu je nula, ima ju kolega sa posla :D:cool:

ma ja, kladim se da ju quatro dizel sije u svim segmentima....

:smajli12:

Nek' si mu šukn'o.:cool:
 
Član
manojlo111 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
manojlo111 je napisao(la):
Ta tojota je ista kao subaru brz, a ovde ih ima kao tu golfova, znaci svako ih vozi, jeftine su i vise manje smece iskreno da vam kazem, stabilnost na putu je nula, ima ju kolega sa posla :D:cool:

ma ja, kladim se da ju quatro dizel sije u svim segmentima....

nit je quattro nit je dizel ;)

Za iste pare ovde se moze uzeti mnogooooo bolje auto nego ta toyota ili subaru, svejedno.:icon_smile:



pa uzmes kupis auto i predstavis nam ga a ne da seres moze bolje ova toyota je predobra tako da neznam sta toliko seres jednom je provozo i ekspert posto za nju
 
xzone je napisao(la):
manojlo111 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
manojlo111 je napisao(la):
Ta tojota je ista kao subaru brz, a ovde ih ima kao tu golfova, znaci svako ih vozi, jeftine su i vise manje smece iskreno da vam kazem, stabilnost na putu je nula, ima ju kolega sa posla :D:cool:

ma ja, kladim se da ju quatro dizel sije u svim segmentima....

nit je quattro nit je dizel ;)

Za iste pare ovde se moze uzeti mnogooooo bolje auto nego ta toyota ili subaru, svejedno.:icon_smile:



pa uzmes kupis auto i predstavis nam ga a ne da seres moze bolje ova toyota je predobra tako da neznam sta toliko seres jednom je provozo i ekspert posto za nju




auto je kupljen, prestavljen, tema ima update, samo malo pogledaj prije nego kazes ;)
 
Član
Suki, you made my day! :D Ne znam sta reci, osim da je svaki komentar za ovaj auto suvisan. Spojler mi se licno ne svidja, volim je vidjeti na First Class Fitment / Import Alliance i inim skupovima, sa nekim Work felgama 19'', ubijena u pod... Sretan sam kad vidim da ukusa idalje ima u ovoj drzavi, malo ali ima ga...
 
Top