tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

danas povadio muziku, izvagao: 38kg u kutiji, wooferu i pojacalu, dosuo nekih 200ml ulja koje je otislo u sistem, mozda 100ml vode, nasuo bogdu goriva i isao probati auto...mogu vam reci razlika je mnogo primjetna:)
vidimo se aBd u Osijeku 31-og:)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

-Ugovor sa Coloseum Clubom danas potpisan, privremene manje naljepnice postavljene samo za Osijek, poslije ide stampa preko citave bijele povrsine...
-Tu je i Llumar - oni su odradili zatamnjenje stakala...
-PC racing - kompenzacija oko stampe, bice novi zadnji branik itd...

Imam jos nekih dogovora, al otom potom...ovo je sto je potpisano do sad...

-Sljedece 90% ide nitro, evo malo reklame: Muha Caraudio je postao saradnik Wizard-a u BiH, mislim da vec na stanju ima nekoliko sistema, pa ako bude sredstava bice jedan mokri Single ili Multi port...

To je to za sada, vidimo se u Osijeku!!!

POZZZ

slikice:
26072010912.jpg

26072010911.jpg

26072010916g.jpg
 
Član
RE: OPC by zmayich

Ovo postade pokretna reklama....heheh samo naprijed dok daju popuste i pare heheh nije problem nista :cool::cool::cool:
 
Član
RE: OPC by zmayich

normalno ba,nek lijepe sta im je volja,bitno je da se placa,narusit izgled auta nece sigurno,,,svi znamo sta je i koje opc by zmayich;););)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala svima:)

-usput: vrijeme auta OSIJEK SR No.4 - 15.8 :) Ja sam za fabriku zadovoljan, obicne gume, sjedista IN:)
evo me 107 br, prvi krug 16 klase kad sam probio u 15 klasu pa me dole ubili ko bogalja:)
01082010938.jpg

ako bude sve ok idem u zivinice, slikove jos uvijek nisam nasao, dole cu pokusati napraviti nesto u 16 klasi, ako nista izvadicu sjedista:):):)

pozz i vidimo se!
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

auto upravo brendirano, skinuta privremena coloseum naljepnica i zavrsene obje strane:
-malo je cirkus, al j*iga svaka promjena je dobro dosla, jos placen, sve je to ok:)






lp

enjoy:)
 
Član
RE: OPC by zmayich

brate prejako samo nastavi...da se ima kakve koristi od tunninga osim dusevne:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top