toyota supra

toyota supra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me ima li neko da vozi supru,kakve su cjene kako sluzi itd...trazio sam po netu i u njemackoj nisu nimalo skupe!moze se naci za 5000 eura.zna li neko koje su kod nas cjene itd???
 
Legend
Mozda jest jeftina u njemackoj,al valja to auto dovesti ovamo,i valja to odrzavati...
ja mislim da nema nijedne u BiH,tako da ne znam sta bi ti rek`o:D
 
Član
zavisi na koju mislis, koja generacija? mk4, zadnja generacija, mislim da nema nijedna u BiH....starijih ima, mk2 i mk3 se moze naci, cak i mk3 3.0 turbo.....
 
Član
pozz evo jedna u italiji ali jbg sad zavisi koje god ti trazis neznam kako ces ovo carniti http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=166288185
 
Legend
nesobrzi je napisao(la):
pozz evo jedna u italiji ali jbg sad zavisi koje god ti trazis neznam kako ces ovo carniti http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=166288185

mk3;)
on sigurno misli na mk4:icon_biggrin:
 
Član
mk4 sa jednom vidio u trebinju na slepi na BiH tablama je bila
a mk3 ima ona iz livanjskog kraja ona narancasta ima u mostaru jedna crvena i u sirokom su bile 2 sad je ostala samo jedna crna
a ima u ljubuskom mk2 vec godinama stoji samo se nekad upali i provoza
a to auto ko prvo nemos uvest kod nas ko drugo 90% tih na ebay i autoscaut itd. su sa volanom na suprotnoj strani tako da se i sa tim mozes slikat
djelovi nedostupni i skupi do bola
 
Ovdje na prodaju imaju 2 po oglasima činimi se, obje mk3...ako misliš kupovat nek ti je Bog na pomoći kad joj neki dio trebaš zamijeniti :D Em su rijetke, em dijelova nema, em se ljudi ne razumiju u to...auto ko auto je extra, mk4 moj omiljeni auto svakako al sam čak i ja odustala od te ideje da uvezem nekd jednu...jednostavno se ne isplati.Al naravno svako ima svoje mišljenje, a te po Ebayu ne znam koje si gledao al mk4 teško da ima za te pare a i kao što već rekoše volan obično na suprotnoj strani ;)
 
Član
jesi to igra need for speed.extra auto.izgled,motor,ponasanje na cesti.al skup sport za nas smrtnike.ja je obozavam al kako je kupit
 
Član
mislio sam na 4 generaciju...pronasao sam 3 u trebinju ima..evo dodao sam lika na msn da vidim pise cjena po dogovoru...a zasto je volan na drugoj strani??pa nije iz engleske!3 generacija u njemackoj najskuplja 2000 eura..al jbg nije euro 3 motor...nez ko 4 mozda jeste kod nje..moram vidjet..
 
Član
:icon_eek: Gde u Trebinju ima?????????????

telefon, slike, ulica i broj???...daj sve podatke sto imas o njoj...ODMAH...naravno ako je mk4 u pitanju...:icon_smile:
 
Član
pise da je nasao 3......jedina 4 kod nas za koju sam cuo, je ova sto bmwscaner spomenu da je vidio maloprije
 
Član
svejedno...podaci mi trebaju...telefon, adresa, itd...imam dosta poznanika u Trebinju koji bi mogli provjeriti...
 
U bihacu su bile 2 ove mk3 jedna crna jedna bijela.U bijeloj sam se par puta vozio,bila je 3,0 sad nezz da li turbo ili obicna,ugl znam da je razvaljivala.
 
Član
srdjo je napisao(la):
svejedno...podaci mi trebaju...telefon, adresa, itd...imam dosta poznanika u Trebinju koji bi mogli provjeriti...

http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/479436
stari eto link...meni su te nesto malo ofirne..nekako kockaste..:D:D
Opis oglasa
3.0T,God 89.,boja Rosso Masserati,173KW,ABS,servo,multifunkcionalni volan podesiv po visini i dubini,El. stakla,El,retrovizori,El sjedista,Enterijer od crvene brusene koze,Tempomat,Alpina muzika DVD,TV,Blooetoth,2x2000W,Alarm + daljinsko zakljucavanje,parking senzori,Alu felne 17" + alu felne 16"...
Extra stanje,FULL...Cijena po dogovoru,moze kompenzacija
Kontakt telefon 066/747-071. 063/546-736

Proizvođač: Toyota
Godina proizvodnje: 1989
Gorivo: benzin
Oprema: klima, abs, servo, airbag, cd player,...

Kontakt podaci

Oglašivač: Tela
E-mail: bojan_teletina@hotmail.com
Regija: Bosna i Hercegovina
eto to je to!!!

nego raja..ima li kod nas neko( znate li)da uvlaci auta tako to na tu temu zi njemacke itd???vjerovatno imaju ove novije 4 euro 3...al one su sigurno para i para..a to sranje euro 3..jel to neki katalizator il bas citav motor..nisam bas o tome obavjesten...[/u]
 
Član
djavolica je napisao(la):
Ovdje na prodaju imaju 2 po oglasima činimi se, obje mk3...ako misliš kupovat nek ti je Bog na pomoći kad joj neki dio trebaš zamijeniti :D Em su rijetke, em dijelova nema, em se ljudi ne razumiju u to...auto ko auto je extra, mk4 moj omiljeni auto svakako al sam čak i ja odustala od te ideje da uvezem nekd jednu...jednostavno se ne isplati.Al naravno svako ima svoje mišljenje, a te po Ebayu ne znam koje si gledao al mk4 teško da ima za te pare a i kao što već rekoše volan obično na suprotnoj strani ;)

do dijelova je vrlo lako doći,samo odeš u ovlašteni Toyota servis......meni sve stigne za 2-3 dana.....ali dijelovi ni ne trebaju ako se uzme Supra u dobrom stanju jer se uopće ne kvare.....na mojoj se gotovo ništa do sada nije mijenjalo osim potrošnog materijala....

_traby_ je napisao(la):
zanima me ima li neko da vozi supru,kakve su cjene kako sluzi itd...trazio sam po netu i u njemackoj nisu nimalo skupe!moze se naci za 5000 eura.zna li neko koje su kod nas cjene itd???

za 5000 možeš kupit model bez turba sa volanom na desnoj strani....šta će ti supra bez turba?

_traby_ je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
svejedno...podaci mi trebaju...telefon, adresa, itd...imam dosta poznanika u Trebinju koji bi mogli provjeriti...

http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/479436
stari eto link...meni su te nesto malo ofirne..nekako kockaste..:D:D
Opis oglasa
3.0T,God 89.,boja Rosso Masserati,173KW,ABS,servo,multifunkcionalni volan podesiv po visini i dubini,El. stakla,El,retrovizori,El sjedista,Enterijer od crvene brusene koze,Tempomat,Alpina muzika DVD,TV,Blooetoth,2x2000W,Alarm + daljinsko zakljucavanje,parking senzori,Alu felne 17" + alu felne 16"...
Extra stanje,FULL...Cijena po dogovoru,moze kompenzacija
Kontakt telefon 066/747-071. 063/546-736

Proizvođač: Toyota
Godina proizvodnje: 1989
Gorivo: benzin
Oprema: klima, abs, servo, airbag, cd player,...

Kontakt podaci

Oglašivač: Tela
E-mail: bojan_teletina@hotmail.com
Regija: Bosna i Hercegovina
eto to je to!!!

nego raja..ima li kod nas neko( znate li)da uvlaci auta tako to na tu temu zi njemacke itd???vjerovatno imaju ove novije 4 euro 3...al one su sigurno para i para..a to sranje euro 3..jel to neki katalizator il bas citav motor..nisam bas o tome obavjesten...[/u]



ovo je neka prevara....ni moja nema podesiv volan po dubini,a da stara ima...i još nama slika....
Supra mk4 ti ispunjava euro 2 normu.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top