toyota supra

toyota supra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam sta se kacas za euro normu, ona ti nije uvazena, i dalje se mogu uvesti legalno samo auta starosti do 7 godina bez obzira koju normu ispunjava!
 
Član
za 5000 možeš kupit model bez turba sa volanom na desnoj strani....šta će ti supra bez turba?



pa stari j*o turbo kad imas 250 ks!!!a kolko si ti platio svoju???a za staru neznam..evo na netu sam nasao jedna radjena ima 460 ks..jeftina pravo...al opet nebih nikad kupio tudje maslo..sta ti znas kako je on to uradio!!!
 
Član
nema šanse da se supra može uvest iz vana....da se može i je bi je uvezo,a nebi je ovamo kupio....
 
Član
8 Bilder
» Fahrzeug merken
€ 5.800,-
141.000 km
07/1993
243 kW (330 PS)
Toyota Supra Twinturbo
D-35789 Weilmuenster - blau metallic, Automatik, Benzin, Airbag, Alufelgen, Elektr. Fensterheber, Elektrische Sitze, Klima, Klimaautomatik, Lederausstattung, Nebelscheinwerfer, Radio, Radio/CD... » mehr

evo ima ova!!!Twinturbo!!!!nerazumijem se u svabski.(ako ko zna nek prevede).al nisam neki zaljubljenik elektronike..samo volim da je na autu se ispravno i da ima dosta konja pod haubicom!!a nerece kolko si ti svoju platio?
 
Član
ocekivao sam da ces ovu postaviti...
ta verzija me uopste ne interesuje...nego novija od te...
ja sam dosao do podataka da ni jedna u BiH nije registrovana u zadnjih 6 god...volio bih da saznam da se to promenilo i da negdje ima jedna koja je sakrivena u nekoj garazi...:icon_smile:
 
Član
_traby_ je napisao(la):
8 Bilder
» Fahrzeug merken
€ 5.800,-
141.000 km
07/1993
243 kW (330 PS)
Toyota Supra Twinturbo
D-35789 Weilmuenster - blau metallic, Automatik, Benzin, Airbag, Alufelgen, Elektr. Fensterheber, Elektrische Sitze, Klima, Klimaautomatik, Lederausstattung, Nebelscheinwerfer, Radio, Radio/CD... » mehr

evo ima ova!!!Twinturbo!!!!nerazumijem se u svabski.(ako ko zna nek prevede).al nisam neki zaljubljenik elektronike..samo volim da je na autu se ispravno i da ima dosta konja pod haubicom!!a nerece kolko si ti svoju platio?

26000 eura, a sa svim što sam radio na njoj ma izašla 35000.....ali moja je u vrhunskom stanju...
 
Član
eh isto tako u svabiji ima za 17.000 do 26.000 EUR..supre sa volanom na lijevoj strani i rucni i automatic. Srijski 330 KS twinturbo...
imaju Green4 card..o zagadjivanju..sad se ne razumijem mozel proc Euro3 normu:icon_question:
 
Član
HrSupra je napisao(la):
17000 su najjeftinije sa volanom na desnoj strani....a za dobru treba dat 20000.....

Ja sam samo naveo sta sam vidio, vidi se fino za njemacko trziste, volan na lijevoj strani, kilometarsat nije MPH itd...
imas na mobile.de..
Naravno ima i skupljih verzija no zanima me vec kad se raspravlja,ako je u njemackoj dobio Green4 karticu o zagadjenju, mozel proc Euro3 normu..??
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
17000 su najjeftinije sa volanom na desnoj strani....a za dobru treba dat 20000.....

Ja sam samo naveo sta sam vidio, vidi se fino za njemacko trziste, volan na lijevoj strani, kilometarsat nije MPH itd...
imas na mobile.de..
Naravno ima i skupljih verzija no zanima me vec kad se raspravlja,ako je u njemackoj dobio Green4 karticu o zagadjenju, mozel proc Euro3 normu..??
gledam ja stalno cijene na mobile.de
mislim da nemože,da ispunjava euro 2 normu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top