tko ima viska para...

tko ima viska para...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@bilstoo (joj daj reci nam kako se zoves,ovako bas glupo:))
kazes da neki voze corsu iz 87. ,neki audija novog a ista ta corsa im moze sluziti svrsi kao i audu,eh tu se ne slazem,ok jeste auto ko auto prevozno sredstvo,ali (iako audi kod nas zaista predtsavlja samo statusni simbol) ipak ima novi audi mnoge prednosti na spram starog opela (osim samo statusnog simbola),isto tako i ajfon i stara nokia,nije samo rijec o simbolu jer taj ajfon ima mnoge druge prednosti spram stare nokie:kamera,mp3 player,memorija veca,blabla,dakle dok god nesto nudi vecu funkcionalnost za vece pare ja to opravdavam,ali NE opravdavam npr. ovog lamba versace edition,jer njegova veca cijena nije nije opravdana vecom funkcionalnoscu,dakle ne nudi nista vise snage,nnista vece i jace kocnice whatever,dakle cista ekskluzivnost odnosno to sto ti velis cista zelja za impresioniranjem kreme u kojoj se (odredjena osoba-paris hilotn npr) nalazi.:)
 
Početnik
S84 je napisao(la):
sve odjednom svi fini jebo pare vako nako..
pare treba trositi, zato i postoje... samo, postoje ljudi koji pare trose u ceif i oni koji ih trose u praktiku... a, naravno, postoje i oni koji ih trose da bi nadoknadili svoje nedostatke (te najvise volim!)... razlike su ogromne!

elmir je napisao(la):
...daj ti meni kakvog fiata i ja happy

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
@bilstoo (joj daj reci nam kako se zoves,ovako bas glupo:))
kazes da neki voze corsu iz 87. ,neki audija novog a ista ta corsa im moze sluziti svrsi kao i audu,eh tu se ne slazem,ok jeste auto ko auto prevozno sredstvo,ali (iako audi kod nas zaista predtsavlja samo statusni simbol) ipak ima novi audi mnoge prednosti na mspram starog opela (osim samo statusnog simbola),isto tako ia ajfon i staru nokiu,nije samo rijec o simbolu jer taj ajfon ima mnoge druge prednosti spram stare nokie:kamera,mp3 player,memorija vec,blabla,dakle dok god nesto nude vecu funkcionalnost za vece pare ja to opravdavam,ali NE opravdavam npr. ovog lamba versace edition,jer njegova veca cijena nije nije opravdana vecom funkcionalnoscu,dakle ne nudi nista vise snage,nnista vece i jace kocnice whatever,dakle cista ekskluzivnost odnosno to sto ti velis cista zelja za impresioniranjem kreme u kojoj se (odredjena osoba-paris hilotn npr) nalazi.:)

slazem se u potpunosti,nabace cijenu zato sto negdje pise versace,gucci,armani il tamo neko deseti...samo bezze kvare ugled firme,jer to nista ne znaci,ajd da se radi o rolls royceu,u njih je glavno da budu ekskluzivni,predsjednicki,znaci komfor i ugodjaj na prvom mjestu...al kad to urade na nekom stroju koji je "sirovi sportista" onda mi to stvarno ne ide u glavu...zna se za sta je lambo napravljen,i u tome je jedan od najboljih auta,a ovo sto su uradili je meni preglup potez,al opet ce se naci neki milijarder koji ce ga pozelit i oni su opet dobri
 
Član
ja znam za nokiu naprimjer one šminkerske serije kao neka eskluziva ja moj 6131 uporedio sa onom luna nokiom tad je bila oko 500e a moja oko 200e i kad sam sve uporedio imaju sve iste osobine i funkcije samo luna finije izgleda a ima još hrpa ti nokia što su preskupe a iste su ko i one upola cjene
bila je neka nokia čini mi se versaće il armani neznam sad uglavnom šit od mobitela nema ni proširivu memoriju ni ni ništa a preko 1000 maraka,tako i ta auta napiše na njemu armani recimo stave druge feluge i nama je skuplji za bogzna kolko.....
 
upravo o tome sam ja gore pisao,dok god visak para ne opravdava vise funkcionalnosto to je cisto preseravanje-drek sto bi rekli nam susjedi preko save. :)
 
Član
Da imate para kao i oni , bas bi volio vidjeti nasta bi trosili , ja misilim dabi vi svi pomagali siromasnim i u neke djecije fondove itd . . ..
 
sve je to za mene bezz..kad bi imao toliko novca uzeo bi sebi dobro bicikloooo..i hvalio se po gradu daje moj bibi na dva tocka sto ga pokrecu moje dvije noge,,najbolje...hahahahaha....
sta reci na ovooo... ko voli nek izvoliii..i ko imaaa viska papirni...hehe :)
 
Član
black_devil je napisao(la):
sve je to za mene bezz..kad bi imao toliko novca uzeo bi sebi dobro bicikloooo..i hvalio se po gradu daje moj bibi na dva tocka sto ga pokrecu moje dvije noge,,najbolje...hahahahaha....
sta reci na ovooo... ko voli nek izvoliii..i ko imaaa viska papirni...hehe :)

ima i bicikala poooskupih...

syugxt.jpg


Mercedes Bike :lol:

EDIT: Ima automatski mjenjač :cool:
 
Član
0g1 je napisao(la):
Da imate para kao i oni , bas bi volio vidjeti nasta bi trosili , ja misilim dabi vi svi pomagali siromasnim i u neke djecije fondove itd . . ..

ne znam bil pomagao al znam da sigurno ne bi dao nekoliko desetina hiljada € zato sto na njemu pise armani...ionako me niko nece ni vidjet kad ovo budem vozio:icon_biggrin:
 

S84

Član
0g1 je napisao(la):
Da imate para kao i oni , bas bi volio vidjeti nasta bi trosili , ja misilim dabi vi svi pomagali siromasnim i u neke djecije fondove itd . . ..

prva pametna danas :D

sta vam je bolan..da dodjete do para "isko bi vas ja" :D
 
Član
gaga je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
sve je to za mene bezz..kad bi imao toliko novca uzeo bi sebi dobro bicikloooo..i hvalio se po gradu daje moj bibi na dva tocka sto ga pokrecu moje dvije noge,,najbolje...hahahahaha....
sta reci na ovooo... ko voli nek izvoliii..i ko imaaa viska papirni...hehe :)

ima i bicikala poooskupih...

syugxt.jpg


Mercedes Bike :lol:

EDIT: Ima automatski mjenjač :cool:

fin jeste al meni se nesviđa :icon_smile: još automatik biciklo pa šta on zna kad ja imam snage pa da mi on šalta bezze
ovaj mi se sviđa a takođe je mercedes al je skup užas
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
@bilstoo (joj daj reci nam kako se zoves,ovako bas glupo:))
ne zovem se ja... drugi mene zovu... (a i kad ne zovu, ja dodjem sama ;)) mozes me zvati "bilo", ako ti je lakse, ili "sto", da bude jos lakse, hihihiih salim se malo... sta ce ti ime, nije bitno online...

erol_brcak je napisao(la):
... dakle dok god nesto nudi vecu funkcionalnost za vece pare ja to opravdavam, ali NE opravdavam npr. ovog lamba versace edition,jer njegova veca cijena nije nije opravdana vecom funkcionalnoscu...
cuj, ovdje nije bilo pitanje funkcionalnosti, nego upravo "tko ima viska para..." sa aluzijom "...nek si kupi"... dakle, sve sto si rekao vezano za funkcionalnost, svakako stoji, ali stoji i to da osnovna funkcija automobila jeste prevozenje od tacke A do tacke B, a sve ostalo je u stvari celofan, masna, sljokice i tako dalje... (da prevedem, da ne bude zabune: sve ostalo su dodaci koji osnovnoj funkciji - koja je i najvaznija - podizu cijenu)... ja o tome govorim... kao sto je vec neko rekao, da imam brdo para, kupila bih "normalno" auto... vjerovatno ne bih uzela punta, ali nesto cisto sumnjam da bih potrosila 50 hiljada eura (ili, ojra, kako bi rekli nasi prijatelji na "zapadu") na auto... ja vrijednost cijenim kroz nesto drugo, tako da... bespredmetno je o tome govoriti!

ps. for example, klimu nikad ne bih uzela u autu, jer imam osjetljive usi... ;)

Og1 je napisao(la):
Da imate para kao i oni , bas bi volio vidjeti nasta bi trosili , ja misilim dabi vi svi pomagali siromasnim i u neke djecije fondove itd . . ..
ne, ne bih dala u djecije fondove, mada bih sigurno napravila neku zakladu... mozda za svoju djecu ;)

ja bih kupila brdo nekretnina (tj. upotpunila kolekciju koju vec vrijedno godinama stvaram :lol: ) i otvorila bih bar na kanarima (tipo16V ;)) i samo bih pisala knjige!
 
Početnik
prijavljujem se za tochenu pivu u tvom baru ... unaprijed nek znash da neces propast ... mogu popit ko stoka ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top