tko ima viska para...

tko ima viska para...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pazi emisije stetnih gasova....495 g CO2/km2...a hoce da prosjek fabrike do 2012 bude 120...huhu
 
Član
kupit ce ga isti klientel sto kupuje i po nama skroz nepotrebne,
ali njima svete mobitele i ostale stvari..

200607191309goldvishlimdl0.jpg


200607191311goldvishgalnq0.jpg


necije supruge kupuju redovno novu kolekciju tasnica
u vrijednosti jednog automobila, pa i preko toga..
najskuplja prodana je za 1.63 Mio. $, platin sa diamantima..

drugi pak pozovu nekog designera da im sredi ambient kuce/penthousa/
vikendice.. i plate.. mnogo.



designeri ostvaruju snove.. ne vase i moje.. ali mi i nismo cijeli svijet
 
Član
joo da mi ti oce doc u bosnu ti sa tim tasnicama i sa tim mobitelima JAooo kakobii pokrali ma ija bi prvi :D Pa kad vidim nekog s onom n95 icom meni srce zaigra pa mi se svakakve misli po glavi motaju . . . a kamoli ovo zlato dijamanti jaooo :D
 
ma znam ja da oni imaju svoju klijentelu,svjestan sam toga,samo se ne mogu nacuditi ljudskoj (rokfelerskoj) potrebi za ekskluzivnoscu.
 
Član
jao nneznam nisam procitao do kraja ali ljudi ovo je moj dream car (mislim nisam procitao jel LP640) newazno koji edition vazno je da ej lambo i da ima lambo (ALI LAMBO ne lsd i ostala sranja)vrata
 
vala ja ne bi!

daj ba ,to je cisto preseravanje,znam da se kaze da novac mijenja ljude,ali bar sad tvrdim da nikad ne bi bio usrani sroljo razmazeni,sta ce mi versace edition lamba,jel mi daje dodatnih 100 ks,ne daje,e pa sta ce mi?

bjezi,odoh spavati!:)
 
Početnik
ne zelim nikoga uvrijediti, niti uvrijediti niciji osjecaj za novac, vrijednost, itd... ali, ako se zanemare ove mega-ekskluzivne (da ne kazem skupe) stvar(cice) i pogleda se oko sebe, uvidjet cete da nema puno razlike ni medju "obicnim" ljudima... neko je kupio iPhone cim je izasao, platio ga 600-700 eura, a neko koristi nokia od prije 4 godine... neko vozi corsa iz 1987, a neko najnovijeg audija... isto je to... to su statusni simboli... to se ne kupuje da bi se koristilo, nego da bi se imalo... iskreno, ne vidim poentu u tome, ali i sama cu uvijek kupiti ono za sta smatram da je mog drustvenog statusa (tj. namijenjeno tome) nego nesto sto je nize ili vise... razlika izmedju onih koji ce kupiti automobil od .5 mil$ ili tasnu od 1,4 mil$ ili whatever i onih koji su medju nama, a rade iste takve stvari (doduse, ne u tim ciframa, ali u omjerima), nije u nicemu drugom do u tome da ce ovi medju nama to odvojiti od usta (citaj = nek' me raja vidi u autu, pa ne moram jest 2 dana), a oni drugima to dodje kao 100 maraka! bolesno je kad skupe "igracke" ljudi kupuju samo da bi impresionirali druge... ja sam konformista, volim da mi je ugodno... ako imam para, to ugodno ce kostati vise, ako nemam, kostat ce manje - ali uvijek ce biti ugodno i to nece dovesti do toga da nemam za nesto drugo! i love my life!
 

S84

Član
bilosto je napisao(la):
ne zelim nikoga uvrijediti, niti uvrijediti niciji osjecaj za novac, vrijednost, itd... ali, ako se zanemare ove mega-ekskluzivne (da ne kazem skupe) stvar(cice) i pogleda se oko sebe, uvidjet cete da nema puno razlike ni medju "obicnim" ljudima... neko je kupio iPhone cim je izasao, platio ga 600-700 eura, a neko koristi nokia od prije 4 godine... neko vozi corsa iz 1987, a neko najnovijeg audija... isto je to... to su statusni simboli... to se ne kupuje da bi se koristilo, nego da bi se imalo... iskreno, ne vidim poentu u tome, ali i sama cu uvijek kupiti ono za sta smatram da je mog drustvenog statusa (tj. namijenjeno tome) nego nesto sto je nize ili vise... razlika izmedju onih koji ce kupiti automobil od .5 mil$ ili tasnu od 1,4 mil$ ili whatever i onih koji su medju nama, a rade iste takve stvari (doduse, ne u tim ciframa, ali u omjerima), nije u nicemu drugom do u tome da ce ovi medju nama to odvojiti od usta (citaj = nek' me raja vidi u autu, pa ne moram jest 2 dana), a oni drugima to dodje kao 100 maraka! bolesno je kad skupe "igracke" ljudi kupuju samo da bi impresionirali druge... ja sam konformista, volim da mi je ugodno... ako imam para, to ugodno ce kostati vise, ako nemam, kostat ce manje - ali uvijek ce biti ugodno i to nece dovesti do toga da nemam za nesto drugo! i love my life!

potpis.....

sve odjednom svi fini jebo pare vako nako..
 
Član
sve je to uredu..ali i da imam tolike pare i da sam ove pameti nikad ga nebi kupio..pifff preseravanje koji ce mi qrac daj ti meni kakvog fiata i ja happy
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top