Tigra VS 145 VS Clio

Tigra VS 145 VS Clio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Ibiza ti je najbolji izbor
za te pare neces naci novije i udobnije auto
a da se lako srediti
 
Član
Nesto mi jeftina ova,mislio da je ova cijena za Ibizu kao tvoju a da je ova skuplja..Ova je perfekt sto je nasao Default,samo da ima dvoje vrata uh..
 

IGY

Član
moze se naci i ovaj model
mada ima i jedna cupra se prodaje za 12000 jesi zainteresovan :lol:
 
Član
Ma nesto nisam ja za Cupre :lol:
Definitivno cu probati naci ovu Ibizu jer mi je ovaj model najljepsi od svih..
 
Početnik
pa bas zato sto su sve skuplje 1000 - 2000 - 3000 tu sam ti i postavio :D mislim da prodaje neka auto kuca, nazovi pa pitaj jeli ok sa njom sve, ako bude kupi je makar mozes zaraditi na njoj :D
 
Član
Gledao sam stranicu te auto kuce,sve udarena auta prodaju,tako vjerovatno ovoj Ibizi fali pola guzice hehe
 
evo info iz prve ruke. vozao 145 godinu i pol i vozao bi jos 10 da nisam imao totalku. alfica je fenomenalna cisti sportista, na otvorenom san snova, treba smo izabrati zdravu i ne stediti u startu i sve ok. nije jeftina za odrzavati ali ako je pazis i redovno odrzavas neces puno osjetiti po djepu. udobna ,prostrana,agilna (udjes u nekog bmw novog ili octaviu elegance ili ... neku novu makinu od par desetina hiljada maraka i mislis u sebi aj sve je ovo fino al nije to alfa-ovo govorim bez nekog pretjerivanja bar sto se mene tice).... ganjaj facelift verziju ako se vec odlucis za nju. auto je po meni strava.. ali nije za svakoga.
 
Član
Info iz prve ruke,svaka cast..Ako nju izaberem ide zadnja serija,2001 god.
Evo sad cekam da prodam svoj bibi pa onda cu se ozbiljno baciti u potragu
 
Član
Alfa nije nes izgledom al je zvjer na cesti, nije tacno da je skupa za odrzavanje jer ja to auto isto kao i fiat bravo, samo je vanjski oblik razlicizt, motori i dijelovi su isti, moze se kombinovati sa jos dosta fiata alfi i lanci.

Tigrica prelijepa vanjskim izgledom, mjesta slabo, motori sigurno veoma pouzdani.

Clio, francusko smece (od sudara ih mrzim) plastika i unutrasnjost katastrofa, kazu ne truhne pa ne moze kad je sav od plastike.

Pogledaj ipak seat ibizu ili vidi bravo sa jtd ili 1.6 16v motorom, neces se pokajati sigurno.
 
prave li ove ibize u kojoj drugoj boji osim u sivoj :D
i ja ti preporucujem ibizu, u odnosu na ova tri auta sa pocetka ove teme, najbolja je ;)
 

S84

Član
ja ti nebih nikako preporucio tigru... kao prvo to je zensko autic ako mene pitas.. dvosjed, premalo, preplasticno.. neudobno..

alfa sa tim dizelskim motorom je odlican izbor .1.9 jtd nepoderiv, ja imam 146 i zao mi sto nisam 145 uzeo jer mi je ljepsa.. ima duplo vise mjesta nego u cliu i toj tigri, ide, a ne trosi. .taj dizel je tito...

ja sada prodajem svoju i opet ce ici naravno alfa.. samo ovaj put novija 147ica 1.9jtd takodjer :D
 
Član
I meni bi bio savrsen izbor 147 hehe al ona je poskupa..146 je i meni ruzna ali 145 je beton..vidicu koje auto nadjem,mada sam skoro 100% otpisao clia
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top