Tigra VS 145 VS Clio

Tigra VS 145 VS Clio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
zavisi za sta ti treba auto tj za sta ti sve sluzi

ako trazis atraktivno auto koje se da srediti Tigra ti je najbolji izbor, ali recimo Tigra ima i najmanje prostora unutra, to je ustvari dvosjed. ja licno 145 ne bi uzeo jer mi je ruzna tako da za nju nemam sta reci. clio je dobar izbor i medju ova 3 je best buy sigurno a i ako ti je bitan prostor i udobnost i to onda prije njega nego tigru... tako da je na tebi da odlucis sta trazis od tog auta heh.
 
Član
allroad je napisao(la):
normala je napisao(la):
ljudi moji nemojte lupat za opela da ima los lim pa taj problem je rijesen odavno . . . a mislim da opel od astre g je poceo davati 10 godina garancije na lim a to je od 98 godine

Sto se tice izbora tigra najljepsa al i najmanja s prostorom unutra, alfa po meni nema izgled s vana al joj je taj motor dobar a clio je fin iako nemam nekog iskustva s njim ... a sto se odrzavanja tice CUO SAM da je alfa najskuplja za odrzavanja ... al to je rekla kazala, pa ti to jos provjeri raspitaj se i nek daju svoja misljenja jos neki ljudi. Sve u svemu tigra ili clio (imaj na umu da nisu nesto s prostorom) i reci ako nije tajna do koliko para trazis auto tacno... toliko od mene POZZ

slazem se sa tobom u vezi opela i limarije al taj problem je rijesen jeno 2000-2001 godine jer je prijatelj imo astru 98-99 sva od korozije... od haube do zadnjeg blatobrana :D


Ma ja vozim opel astru g i slazem se sa tim ugl. 2001 godiste i nema ni trunke hrdje ... lim je kao iz fabrike :) sory na off t. POZZ
 
Početnik
Seat Ibiza, mislim da za slicne pare mozes uzeti kao neko od tih auta, a po mom misljenju je daleko ispred svih njih po svemu
 
Član
Eh,19 mi je godina i nije mi toliko bitan prostor i udobnost,nemam zene ni djece hehe Ima dosta zanimljivih misljenja,moram priznati da mi je trenutno Tigra favorit jer malo ima objektivnih mana,izgled ili se svidja ili ne,a prostor mi nije toliko bitan.Jedino sam cuo da ima katastrofalne vozne osobine,no to ne mogu biti siguran dok ne provjerim.

Ibiza mi se prije svidjala,sad mi je isfurala nesto.
 

JD.

Član
Schumi je napisao(la):
Jedino sam cuo da ima katastrofalne vozne osobine,no to ne mogu biti siguran dok ne provjerim.

mislis na stabilnost ?

cisto sumnjam vozio sam se u bar 3 tigre i extra se drze, pogotovo ako je spustis naknadno nema naginjanja nikakvog, kao karting ide hehe
a i sa 1.4 fino ide, nije ona teska...

p.s. ja znam za jednu koja je bez problema prolazila sa 190-195 kroz zavoje na zapadnom prilazu ;)
 
Početnik
Po nekim mojim iskustvima..hmmm...nekoliko susjeda je imalo alfe, neki su bili zadovoljni, neki nisu, nisam je licno vozio, ne mogu nista precizno reci..renault clio, ima mi ih nekoliko prijatelja, vozio ih, probao, zakljucak - super autic, okretan, ne trosi puno, nije previse skrt sa prostorom, i kvalitetan je, trpi...spustis ga, felgice, ksenoni i vozi:cool:..Tigra - shit!!!:icon_mad: Jedina lijepa osobina tog auta je izgled, sve ostalo je nula bodova..tvrda, preuska, prelagana, bez sirih guma i kvalitetnijih amortizera nema te ni na mapi, kvalitet los, ma ne znam sta pozitivno da kazem za nju..u biti - blentavo auto..nekoliko mojih poznanika su je imali, i svi su se rijesili govneta..momak od kog sam uzeo CRX je kupio Tigru - prokuka za CRX-om, ovom mu se sranju svaki cas nesto kvari.. ne znam, promisli dobro ;)
 

IGY

Član
tigra bi bio moj izbor
atraktivna dovljno brza malo trosi lako se da srediti
alfu nebi jer mi je ruzna nazad a i naprijed nije Bog zna sta unutrasnjost ok
clio previse plastike unutra ali udobnost i motor su ok
ipak opel tigra i samo gas gas :D
 
Član
Dosta raznovrsni odgovori,kako sam i ocekivao :D Naravno,na kraju cu ja odluciti ali uvijek je zanimljivo i korisno cuti misljenja,iskustva i anegdote..Pa ako ih imate jos,navalite...Upijam ko sundjer :D
 
Član
Mislio sam ne treba mi prostor za namirnice,djecija kolica itd.. :lol:
A sta da kazem..Ja sam dosta dosjetljiv,tako da...:lol:
 
Početnik
ma nemoj se zajebavati :D evo ti AUTO registruj, sipaj vozi 51.000 presla :D da se lijepo uraditi, a ni motor nije preslab :D al sam dosadan u pm, sorry :icon_redface: 2001 godina, cjena 7.500 KM sitnica prava :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top