Team GeMišT-projekt no.2

Team GeMišT-projekt no.2

Član
Stigla još 2 lanzara opti 200.2:D
To ide u cicinog golfa (mk2 TAS) dok ga ne rastavi, a onda:icon_question:
 
Član
To je to,vrh heheh,sam nek ide jos lude jos jace hheheheheh,i veliki respect od mene za ovaj projekat ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
a jesi razmisljao na taj nakaciti iPod
ja rijesio svojevremeno probleme preskakanja jednim iPodom :)

i da zaboravih komentarisati setup koji je do jaja
eto ono razumijemo se nas dva fino tako da ti ne trebam nis vise reci :D





Taj alpine je malo stariji model kad još nije bilo iPod-a:icon_cry:,al je zato Hu :icon_smile:

Htio bi se svima zahvaliti na podršci;)

Kako budu stvari išle svojim tokom tako čemo vas redovito izvještavati:icon_smile:
 
Član
ma kazem ja tebi rijesi se toga... :)

sta je sa strujom ? posto je sve vise i vise tih DD-ova... :) ostaje samo jedan fiamm ili ?
 
Član
Eeee da ne kažete kako Team GeMišT samo pije i niš ne radi

Nije sve u gemištima,treba novčeke trošiti i na druge gluposti :icon_smile:

Danas sam napokon pokupio pojačalce
nadam se da če potjerat sisteme

da se vidi konkretno o čemu se radi:

http://www.delta-caraudio.de/assets/s2dmain.html?http://www.delta-caraudio.de/500144974908cf901/500144971709fda01/50014497170a9a313/500144971d0acccb4.html

IMG_1809.jpg


IMG_1804.jpg


IMG_1805.jpg
 
Član
ja sam nekad daaavno imo dragsterovo 2 kanalno pojacalo (isto potpuno ko i ovo samo manje) od 440W rms na bridzu i bilo mi je odlicno, mislim da ce i tebe ovo dobro posluzit :cool: ... dobar izbor drug a kako vidim ni snage ne manjka (za sisteme :D) ...
 
aaa hebote pa nisam ni vidio ovaj projekt.. :icon_eek::icon_eek::icon_eek: "amerikan kvantiti stajl" :D:D e svaka cast, zanimljive opreme ima u "skladistu" :icon_twisted: a nek si uzeo one bolesne GZ tweetere.. a inace sav setup je do bola, volio bih ovo cuti.. a treba tu wall banpass kao sto je nekad imala evolutionaudio panda iz slo ako se sjecas.. :cool::cool:
 
Član
znaci tek sad je dosao...a davno si govorio da je i dragster u planu...znaci ide on i pretpostavljam lanzar za TW...
 
Član
@SoundLunatic-Budeš čuo;),nadam se da če do Gradiške sve bit gotovo.
Kutija če se slagati za low:icon_biggrin:,panda je oko 50+hz-a.Dobro je to ali nije "to,to",samo nek ide čim niže i :cool:
Čuli smo Joke i ja jednu jaču pandu :icon_eek::icon_eek:,ne da izuva nego doslovno guši!!!

Treba još par stvarčica nabaviti i napraviti ali nemože se sve u 2-3mjeseca,treba i živit od nečega.Zato i prodajem neke stvari za koje sam rekao da ih "nikad"neću prodavat ali samo da projekt bude čim prije gotov.

@marko-v --Je tek je danas stigao kući:icon_smile:
Vidim sve znaš;),on za 20-ke(2ohma po kanalu)Lanzar za TW

Kako je Joke već napisao da su došla još 2 Lanzara(Zed board),paaaaa

IMG_1746.jpg


IMG_1748.jpg


IMG_1749.jpg
 
Član
jos jedna sitnica mi intersuje... :)
na dragsteru...4 konekrotora su za zvucnike,3 za napajanje i remu...i ima jedan viska...ili me jebe matematika... ? :)
 
Top