Team GeMišT-projekt no.2

Team GeMišT-projekt no.2

Član
Remote je na stopicu,ušteka se u kučište,to sam i ja prvo gledao.


Ima ih možda još koji komad u Engleskoj ali cijena je hmm hmm+poštarina,carina,bla bla
Novo,novo :icon_smile:.Proizvodnja je 2002g,ta serija je :icon_eek:..eee da mi se dokopati još kojeg iz iste serije!!!
 
e svaka cast, zavidim ti na njima najvise :icon_biggrin: ta serija jedino i valja, ova novija cuda od Lanzara kao da i nisu iz iste firme.. :icon_sad:
 
Član
hvala,hvala.
U potpunosti se slažem sa tobom;)

Ima tu još jedan nije ista serija,proizvodnja je isto 2002 ali mislim da če taj ić ća,možda i neće...za sad nek stoji

IMG_1793.jpg


IMG_1794.jpg
 
Član
mozda oce,mozda nece...treba lova...oce...ipak nece... :)
gadno je kad zavolis zivotinju pa ti zao kad ugine ali jos gore kad pocnes sa kolekcionarstvom ovakvih stvari... :)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
e svaka cast, zavidim ti na njima najvise :icon_biggrin: ta serija jedino i valja, ova novija cuda od Lanzara kao da i nisu iz iste firme.. :icon_sad:

i nisu jedini, dosta firmi je pocelo proizvodit totalna sranja :icon_mad: ...
 
Član
Jaaaooooo...pa ja nesmijem iz kuče izlaziti,odmah zdrobim sve pare:icon_confused:

Šećem ja danas...kad :icon_eek::icon_eek:...Eeee reko:daj pa kud puklo da puklo
Ako sad nebude struje :icon_mad::icon_mad:

IMG_1810.jpg


IMG_1811.jpg
 
Član
jos punjenje da se rijesi pa da se moze slusati i u voznji i sve 5...svaka cast...
koliko subova i ampova ide na kraju...jeste se odlucili ?

EDIT: to je sad 12V jel ? zasto me ici jos jednu celiju ako se moze nabaviti pa da bude 14 ? ili je ipak ova isarana brojka na desnoj bateriji stvarna voltaza a 6V samo na papiru... :)
 
Član
Blokovi su 3x2v, sad je spojeno u seriju na 6v, al bude paralelno na 2v+12v baterije...
Znači kad su bateije pune nekih 15-ak V, al punjenje.... trebalo bi nabavit regler od 16V....
 
Top