TDI motori

TDI motori

TDI i VW su ispred svih, jer jbg, iako su zadnji uveli CR i ubjedjivali svijet da je PD bog bogova, odlucili su i oni "skontati" sta je to bolje, pravo napreduju za ostalim :lol:
 
technoGeek je napisao(la):
TDI i VW su ispred svih, jer jbg, iako su zadnji uveli CR i ubjedjivali svijet da je PD bog bogova, odlucili su i oni "skontati" sta je to bolje, pravo napreduju za ostalim :lol:

A TDI PD odera JTD-a (CR) performansama a jos manje trosi od JTD-a :lol:
 
Član
bas su mi zanivljivi ovi igraci sto ih je sramota stavit svoje auto u garazu a pametuju kao da su popili svu pamet svijeta...
 
Član
Svega se covijek nacita na ovom forumu ali bas me interesuje kako ti jadni motori tdi pre jadni kao sto vi kazete prevale po 500 000 KM bez otvaranja =) =) =) a osjetljivost 1.9TDI PD na gorivo je smjesna tema vjerujte mi Dizne se ljudima vecinom kvare radi dzekova to jest radi klema na diznama koje odu jer se nalaze u glavi =) =) e moji vi kako su oni samo jadni samo 500 000 KM sto je za hdi jtd i ostalu Predobru skupinu motora samo san =) :123::123::123::123:
 
Član
elvis_h je napisao(la):
bas su mi zanivljivi ovi igraci sto ih je sramota stavit svoje auto u garazu a pametuju kao da su popili svu pamet svijeta...

Legedno ako si mislio na mene moj 1. post je bio cinizam, i sam vozim Audija, više njih.;)
 
Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
TDI i VW su ispred svih, jer jbg, iako su zadnji uveli CR i ubjedjivali svijet da je PD bog bogova, odlucili su i oni "skontati" sta je to bolje, pravo napreduju za ostalim :lol:

A TDI PD odera JTD-a (CR) performansama a jos manje trosi od JTD-a :lol:

NAravno da ce oderat jtd-a koji ima manje snage


I ja isto sa golfom4tdi od nekih sto konja oderem brava,punta pola,focusa, 307, i golfa od 90ps bez problema
Al vecinom ovima jacim gledam u supak
 
Legend
nego drug...

tebi bi bilo najpametnije da kupis biciklo, dok se raja dogovore oko motora koji bi ti odgovarao, jer ce ovo izgleda potrajati... :lol:
 
Član
Liga je napisao(la):
nego drug...

tebi bi bilo najpametnije da kupis biciklo, dok se raja dogovore oko motora koji bi ti odgovarao, jer ce ovo izgleda potrajati... :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
sema911 je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
TDI i VW su ispred svih, jer jbg, iako su zadnji uveli CR i ubjedjivali svijet da je PD bog bogova, odlucili su i oni "skontati" sta je to bolje, pravo napreduju za ostalim :lol:

A TDI PD odera JTD-a (CR) performansama a jos manje trosi od JTD-a :lol:

NAravno da ce oderat jtd-a koji ima manje snage


I ja isto sa golfom4tdi od nekih sto konja oderem brava,punta pola,focusa, 307, i golfa od 90ps bez problema
Al vecinom ovima jacim gledam u supak

Ja naravno mislio na motore iste snage i tu tamo slicne tezine...Kada poredis takva dva auta mozes jtd-u samo mahati bye bye :lol:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Liga je napisao(la):
nego drug...

tebi bi bilo najpametnije da kupis biciklo, dok se raja dogovore oko motora koji bi ti odgovarao, jer ce ovo izgleda potrajati... :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


i opet

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lo
 
Član
ne zmjeri al ja ovih dana nisam dobar habaju me ko stigne evo i auto pisem svasta i tako
A za dizne napiso sta je bilo starom rekli da je od goriva,., a i sam vozim tdi prvalio do sada 250kkm, al imamo i puga u koji ima malko vise staza tako da dobro znam sta je hdi sta tdi,.,
 
Top