TDI motori

TDI motori

Početnik
sema911 je napisao(la):
sarajlicu nemoj jos i ti poslacu ti seficu da te malo handri necel mene popustit

Prijatelju vjeruj zao mi je zbog toga,ali poslusaj me posto je ovo BiH forum i ovdje su svi ludo zaljubljeni u VW da nepises one stvari jer nedaj Boze pronaci ce te pa lincovat :D
 
Član
Tdi odlican motor,ne planiram mjenjati.A ako mislis kupiti auto i ne uloziti ni 1km u narednih par godina za odrzavanje kao neki,nece ti pomoci ni TDI,ni HDi,ni JTD,ni CDTI,ni ostala komapnija :lol: :lol: :lol:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
sarajlicu nemoj jos i ti poslacu ti seficu da te malo handri necel mene popustit

Prijatelju vjeruj zao mi je zbog toga,ali poslusaj me posto je ovo BiH forum i ovdje su svi ludo zaljubljeni u VW da nepises one stvari jer nedaj Boze pronaci ce te pa lincovat :D
Sta cu malo sam zapalio situaciju al taki sam mada me nemogu fulit kolisni sam
 
Član
401503_337049682979770_163498050334935_1286105_1442278681_n.jpg
 
Član
Liga je napisao(la):
nego drug...

tebi bi bilo najpametnije da kupis biciklo, dok se raja dogovore oko motora koji bi ti odgovarao, jer ce ovo izgleda potrajati... :lol:

hahahahahah ;) zanimljivo je cuti razmisljanja drugih :lol:

Brane984 je napisao(la):
Tdi odlican motor,ne planiram mjenjati.A ako mislis kupiti auto i ne uloziti ni 1km u narednih par godina za odrzavanje kao neki,nece ti pomoci ni TDI,ni HDi,ni JTD,ni CDTI,ni ostala komapnija :lol: :lol: :lol:

Naravno da ne mislim koliko ja samo odrzavam ovog svog golfonju 2 i koliko ulazem u njega a da necu u peticu naravo ako odlucim da je kupim :icon_biggrin: :cool:
 
Top