Super nagrade za super brza auta!

Super nagrade za super brza auta!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol: Pa zar i ovakvom potezu možete naći manu ?

Iako se svi prave fini, nagrada je ono što privlači takmičare, bar 90% njih i to pogotovo u niskim klasama gdje je šansa za pobjedom veća.
Ovu informaciju samo treba raširiti i može se očekivati obaranje rekorda.
 
sto ti je bosanac..nema sanse da ce biti zadovolja necim, uvijek hoce vise :)

pretpostavljam da je ovo najveca nagrada u blizoj okolini..dovoljan je razlog da privuce takmicare..
svaka cast na ovome ;)


steta sto mi je daleko, pa ne mogu doci..
 
erol_brcak je napisao(la):
Ajmo samire (jel samir ono deat beat ;) )zajedno,skupit jos ljudi (zbog goriva) pa jednim autom ici.;)

semir;)
a mogli bi i tako, dobra ideja...ja sam uvijek za to, nadjemo nekoga ko ima auto pa da kolektivno idemo..a za gorivo nije problem ;)
 
Član
Sike je napisao(la):
:lol: Pa zar i ovakvom potezu možete naći manu ?

Iako se svi prave fini, nagrada je ono što privlači takmičare, bar 90% njih i to pogotovo u niskim klasama gdje je šansa za pobjedom veća.
Ovu informaciju samo treba raširiti i može se očekivati obaranje rekorda.

;)
 
Član
odlican potez organizatora,sada je sve ostalo na racerima nekome privlacno nekom ne mada za nase uslove i visine nagrada je i vise nego privlacno,samo steta sto nema puno takmicara u navedenim klasama, odluka je za 5 ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Sike je napisao(la):
:lol: Pa zar i ovakvom potezu možete naći manu ?

Iako se svi prave fini, nagrada je ono što privlači takmičare, bar 90% njih i to pogotovo u niskim klasama gdje je šansa za pobjedom veća.
Ovu informaciju samo treba raširiti i može se očekivati obaranje rekorda.

;)
 
Član
Svaka cast za ovu odluku, eto danas je taj dan pa cemo videti sta ce se desiti, a ako nista bar su se potrudili....Treba da dodje neko sa kartingom i motorom od 1200 kubika sa nekog motorcikla, malo tuninga, eto ga ispod 10 :icon_smile:
 
Član
Uh, neznam samo dal da ubacis Bolta pozadi ili napred, da vuce ili da gura, a i mnogo trosi :icon_question:
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Uglawnom, organizatori, koliko sam video, nista nema od 10sec, pa ako ste vec spremili pare, dajte ih u dobrotvorne svrhe....

Bojim se da nisi dobro shvatio ko daje nagrade i ko šta organizuje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top