Super nagrade za super brza auta!

Super nagrade za super brza auta!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Alen_P je napisao(la):
Bolje išta nego ništa, ti bi pravio auto bez obzira na nagradu... :icon_rolleyes:

Potpis!

A momcima iz AK Hercegovina svaka cast! Ne znam otkud se finansiraju ove nagrade, ali nije ni bitno, bitno je da je motivacija za dolazak najbrzih na trke u BiH sada daleko veca.

Samo napred!
 
Član
stoji to tepsija da treba mnogo uloziti u auto da bi vozio ispod 10sek.
Ali onaj ko zeli takvo auto posjedovati i sam zna da tu treba dosta uloziti... I da to nije zarada, nego hobby... Ali eto 2,000-3,000eura za jednu utrku dobiti je stvarno lijepa svota...
A zamisli tek dva tri puta osvojiti takvu cifru...

Razumijem sta si ti htjeo reci, slazem se velikim dijelom s tobom, sama priprema za trku, odvoz i dovoz do trke kosta veoma mnogo, a samo auto da ne pricam......

Pozdrav i svaka cast organizatorima ovoga
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Bolje išta nego ništa, ti bi pravio auto bez obzira na nagradu... :icon_rolleyes:

istina to ja isto i kaze... a sutra , prekosutra kao sto imam u planu radit nesta ozbiljnije je druga stvar... vjeruj kada se povalim xxx eura ovo gore je sitnica i sam znas...

vidim da ste djelom pogresno razumili sta sam htio napisat, jbga cesto mi se desava u zadnje vrijeme da sam ne shvacen :)

a DA, pravio bih auto bez obzira na nagradu, pravim ga sebi ne da zaradim. da hocu zaradit do sada bih pare mogao ulozit u nesta pametnije i sigurnije i vec bih imao koristi od toga... do sada koliko sam potrosio na auto tesko da cu ikada vratiti :D
 

Eko

Član
"Ostvareno vrijeme u utrci (ne računa se kvalifikacijska vožnja ili trening) ispod 10,000 sec (znači sve do 9,999) - vozač dobiva extra bonus: 2.000,00 Eura!!!!!!

ovo nemoze i nece niko u BiH postici 100% , ne znam do kad , ali ove godine i sigurno naredne nekolike.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Jebani ste svi ako dodje onaj lik iz Svabije sa Dvicom HGP,onaj sto drzi rekord u Hrvatskoj.;)

Haha zašto smo jebani :)? Samo nek on dođe i svi koji voze 10 sec svakome je ista nagrada ;)
 
Aaaaa a nisam ja skonto onda dobro,zapravo sad kad razmislim ima logike,stupid me,ja sam konto onaj koji bude najbrzi u nekoj klasi nosi lovu.Uh pa hocete vi drugovi moji hercegovacki moci izgurati ako se pojavi bubam 5 natjecatelja ispod 10 sekundi,sto nije nemoguce ako se cuje za ovo i po ostatku Europe.;)
 

Eko

Član
erol_brcak je napisao(la):
Aaaaa a nisam ja skonto onda dobro,zapravo sad kad razmislim ima logike,stupid me,ja sam konto onaj koji bude najbrzi u nekoj klasi nosi lovu.Uh pa hocete vi drugovi moji hercegovacki moci izgurati ako se pojavi bubam 5 natjecatelja ispod 10 sekundi,sto nije nemoguce ako se cuje za ovo i po ostatku Europe.;)

hahahah mislis da ce neko iz Europe doci radi 2000 eura xD to je njima mjesecna plata.. sta ce bezveze gorivo trositi i zajebancije :D lol

nisam negativac, samo realan.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Aaaaa a nisam ja skonto onda dobro,zapravo sad kad razmislim ima logike,stupid me,ja sam konto onaj koji bude najbrzi u nekoj klasi nosi lovu.Uh pa hocete vi drugovi moji hercegovacki moci izgurati ako se pojavi bubam 5 natjecatelja ispod 10 sekundi,sto nije nemoguce ako se cuje za ovo i po ostatku Europe.;)

Dobro si ti skontao samo malo razumijevanja lijepo piše "Naravno, samo najbrži u dva dana eventa koji će biti održan 3. i 4.10.2009. može to dobiti.
" ;)
 
@Eko: A sto ne bi dosli,pa svi idu na ove evente vise iz furke,nego iz zarade,kad je eto taj lik sa dujom mogao doci bez obaveze,zasto ne bi dosao kad ima sanse u jednom danu dici mjesecnu placu.

@Goca: Pa sto me onda zahebavas,zato sam i rekao ako dodje taj sa HGP kitom da ste najebali,odnijet ce sve nagrade,dobro to sam vise reko iz sale,ali nije nemoguce.;)
 
Član
Eko je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Aaaaa a nisam ja skonto onda dobro,zapravo sad kad razmislim ima logike,stupid me,ja sam konto onaj koji bude najbrzi u nekoj klasi nosi lovu.Uh pa hocete vi drugovi moji hercegovacki moci izgurati ako se pojavi bubam 5 natjecatelja ispod 10 sekundi,sto nije nemoguce ako se cuje za ovo i po ostatku Europe.;)

hahahah mislis da ce neko iz Europe doci radi 2000 eura xD to je njima mjesecna plata.. sta ce bezveze gorivo trositi i zajebancije :D lol

nisam negativac, samo realan.

Upravo tako, ne pucamo mi na Europu (mada se naravno ne bi bunili ni da ima 20 auta u klasi 10 ;)) idemo na to da dovedemo SVE bolide sa ovih prostora da pokazu jednom napokon ko je najbrzi na Balkanu i za to naravno dobiju adekvatnu bonus nagradu kao i priznanje koje mu nitko neće moći oduzeti ;)

Mislim da će se moji iz kluba složiti pošto ću ja to predložiti da ovi najbrži (kad ih dođe red naravno) mogu voziti toliko puta dok im se ne zamanta i kažu "eto ja ne mogu brže!" dosta je i onih priča evo zašaltao se, evo nisam dobro krenuo, evo nitro mi nije radio, mape mi se pomiješale :)...

Mislite li da je to dobra ideja ;)?

erol_brcak je napisao(la):
@Eko: A sto ne bi dosli,pa svi idu na ove evente vise iz furke,nego iz zarade,kad je eto taj lik sa dujom mogao doci bez obaveze,zasto ne bi dosao kad ima sanse u jednom danu dici mjesecnu placu.

@Goca: Pa sto me onda zahebavas,zato sam i rekao ako dodje taj sa HGP kitom da ste najebali,odnijet ce sve nagrade,dobro to sam vise reko iz sale,ali nije nemoguce.;)

Ne zahebavam te mislio sam za svakoga su nagrade iste bio on moj komšija ili bio iz Saudijske Arabije ;) pa makar i taj Njemac samo nek dođe i nosi to je njegovo pravo ;)
 
Ok,nesporazum.Nego dobra je ideja to sto velis da ovi brzi voze vise puta,stvarno bit ce fol da se konacno zna ko je number 1 na Balkanu.Volio bih prisustvovat,samo daleko je Mostar.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top