Street Race Zivinice SVE SLIKE

Street Race Zivinice SVE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
dragan je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
u kojoj furci je ovaj crveni clio, u cem se on takmici ?
a takvih ima i u auto salonima clean look:icon_eek:

u taj clio je dosta ulozno, prednja karambolka je skroz clean bez lajsni, zadnja takodze, zagledajte se malo bolje, prednja je cak od clia sport
vidim svi ste vrhunski styleri:D
a da ne govorim kako unutra ima play station 3 DVD player i ostale dzidze
 
eih 800,hm,jest ona pocupana sva,ali opet dosta je metala na njoj,mislim da su to pretjerivanja,mozda jedno 900 minimalno
 
Član
IGY je napisao(la):
dragan je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
u kojoj furci je ovaj crveni clio, u cem se on takmici ?
a takvih ima i u auto salonima clean look:icon_eek:

u taj clio je dosta ulozno, prednja karambolka je skroz clean bez lajsni, zadnja takodze, zagledajte se malo bolje, prednja je cak od clia sport
vidim svi ste vrhunski styleri:D
a da ne govorim kako unutra ima play station 3 DVD player i ostale dzidze

Dakle jos felne, zadnja karambolka i jos dzidzu-dvije i spreman sam za clean-a :icon_biggrin:
 
Član
Joj al lupate s kilama, pa ne vozite Dodgeove, Chevye, Pontiace i Oldsmobile pa da su 3 tone teski, ona kalibra nema ni tonu ba, rubova zadnjih nema uopste od hrdje, bogte pito cega jos, ima vanjskog pleha na krovu i vratima, malo zeljeza jer je frajer garant sjeckao i ojacanja da bi je olaksao maximalno, pa auspuh je skinuo pobogu nebil laksi bio, da je ko od vas drzao auspuh sa 2-3 lonca znao bi koja je kilaza u pitanju samo tu skinuta. Ni table, ni sjedista, ni tapacirunga, ni tepiha, ni neba, ni izolacijskih materijala. A eno RCat navede najtezu fabricku, s pogonom na sva 4 i najvecim motorom, 1350kg prazna bez vozaca i fluida vjerovatno.
 
Član
Nexus je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
@Nexus Calibre ti imaju od 1200 do 1300 kg +- 50, a nikako 1900kg... lov2xlr8 (Golf IV VR6) ima fabrički 204KS (+remus,k&n typhoon itd..) a vjerovatno nije htio da muči auto (same gume 19" su žara), ne bitno... da hoće da ga olakša i sredi za SR, bio bi sigurno jača klasa :) Pa zato nema potrebe da "napadaš" kolegu,ali sigurno nisi bio informisan pa nemoj ovo shvatiti kao napad već objašnjenje ;)

nikog ja ne vrijedjam,ja samo iznosim svoje misljenje,stvarno cijenim cojeka koji je super uradio cetvorkicu,da nema zabune da se cojek ne uvrijedi,nista nisam mislio lose.

na link da se nesvadate
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=24959
 
Član
IGY je napisao(la):
pa treba li ti jos nesto
clean je nije dzidzi midzi style

Mislim az unutra, za bolji ugodjaj putnicima...ono playstation, gamepad, lcd ekran, masaza u sicevima....moguce vibrator ili lutka na napuhavanje za musku populaciju :D:D:D:D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Dakle jos felne, zadnja karambolka i jos dzidzu-dvije i spreman sam za clean-a :icon_biggrin:

Kako ti IGY napisa, dosta je preradjen taj Clio, al se bas ne vidi na prvi pogled sve. Npr. prednja xenon svjetla su od Clia Sport, drugacija od standardnih, al to vecina nece ni primjetiti. Takvih "detalja" imas kamaru na tom Cliu... ;)

A gledam ovu pricu oko Calibre i ne mogu da vjerujem. Po tvornickoj deklaraciji, Calibra 2.0i ima tezinu od 1195 kg. A ona na trci je sigurno laksa za nekih 200 kg, jer je iz auta izvadjeno sve sto ne treba. Tako ne lupajte gluposti ovdje.
 
Legend
VR6Boki je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Dakle jos felne, zadnja karambolka i jos dzidzu-dvije i spreman sam za clean-a :icon_biggrin:

Kako ti IGY napisa, dosta je preradjen taj Clio, al se bas ne vidi na prvi pogled sve. Npr. prednja xenon svjetla su od Clia Sport, drugacija od standardnih, al to vecina nece ni primjetiti. Takvih "detalja" imas kamaru na tom Cliu... ;)

A gledam ovu pricu oko Calibre i ne mogu da vjerujem. Po tvornickoj deklaraciji, Calibra 2.0i ima tezinu od 1195 kg. A ona na trci je sigurno laksa za nekih 200 kg, jer je iz auta izvadjeno sve sto ne treba. Tako ne lupajte gluposti ovdje.

ma da ti pravo kazem ni ja nisam mogao vjerovati kad sam cuo za kilazu,jer vozio sam se u njoj extra ide i sve nemam pojma jbg
 

S84

Član
*ebla vas calibra.... 10 stranica se razglaba koliko je teska calibra.. prebolite :D ajmo dalje..
 

Lav

Član
dobro ide kalibra kad vidis kolko kila ima
ona na trci nema ojacanja u vratima, samo vanjski lim. cak mu je u kvalifikacijama otpao i siber.
nema prednjih stakala. saban vozi sa otvorenim autom. ocigledno mu nije jasno da zrak koji mu ulazi kroz prozore u auto pravi takav otpor da je to cudo. al eto nek je on nabio tablicu MLAĐO da se zna ko je, a to sto nikad nije procitao slova o autima netreba komentarisat. isto kao ni stvari da auto bez auspuha NEide...
otom - potom.
nije jedini mudroser u bosni ima ih jos
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top