Street Race Zivinice SVE SLIKE

Street Race Zivinice SVE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ma kad je njega cojek sa onom kalibrom koja je teska gotov 1500 kg,ostavio ne znam onda sta je trazio dalje na raceu
 
Legend
Deyo je napisao(la):
Pa on ima 204KS, i vjerujem da mu nije bilo toliko ni bitno da pobijedi, jer ga nije sređivao za street race, i Pike i ja smo kontali se prijaviti sa 90KS :p makar da nam izmjere vrijeme na semaforu :)
 

Eko

Član
bmw 330d je napisao(la):
Pa dobro cim nije skidao 19' , znaci bilo mu je bitno da ucestvuje,,,

Ma da ... fin i momak.. bas smo se on i ja takmicli u 17 klasi i izbacim ga :icon_redface:
 

Lav

Član
hahahaahahahaa
al kalibra teska 1900 kila
tako moze izvalit samo onaj ko slusa price nekih papaka i seljaka. ako vec imas internet procitaj, informisi se.
bezveze pisanje napamet je glupo za vidjet.
 
Legend
Lav je napisao(la):
hahahaahahahaa
al kalibra teska 1900 kila
tako moze izvalit samo onaj ko slusa price nekih papaka i seljaka. ako vec imas internet procitaj, informisi se.
bezveze pisanje napamet je glupo za vidjet.

ma dobro,nek si ti pametan,ja samo kazem sta sam cuo,a cuo sam od jarana koji ima dvije kalibre,koji zna sve o kalibrama,al hajd nema veze,nek si ti upravu
 
Legend
Deyo je napisao(la):
@Nexus Calibre ti imaju od 1200 do 1300 kg +- 50, a nikako 1900kg... lov2xlr8 (Golf IV VR6) ima fabrički 204KS (+remus,k&n typhoon itd..) a vjerovatno nije htio da muči auto (same gume 19" su žara), ne bitno... da hoće da ga olakša i sredi za SR, bio bi sigurno jača klasa :) Pa zato nema potrebe da "napadaš" kolegu,ali sigurno nisi bio informisan pa nemoj ovo shvatiti kao napad već objašnjenje ;)

nikog ja ne vrijedjam,ja samo iznosim svoje misljenje,stvarno cijenim cojeka koji je super uradio cetvorkicu,da nema zabune da se cojek ne uvrijedi,nista nisam mislio lose.
 
Član
Bas njegov fau zeks je meni predobar,ima i izgled,a ima i motor..Glupo je sad pricati nije ono nije ono..Momak nije u toj furci i mislim da se prijavio cisto da se oproba malo i da izmjeri vrijeme i to je to..

P.S. od brzeg ima brzi :)
 
Član
RCat je napisao(la):
u brckom pobijedio clean look..

Koliko vidim tablice skinuo i stavio fine felne...ako bude ovaka konkurencija, en bi trebao aj lose proci u clean stylu...mozda cak i da oderem koji guz hehehe :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top