Street Race Sarajevo 2008

Street Race Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Aj braco mila,pa nije humano,audi trece mjesto,pa kako ih nije stid,i Boga i naroda,ovo stvarno vise nije uredu
 
Član
Chuza je napisao(la):
Aj braco mila,pa nije humano,audi trece mjesto,pa kako ih nije stid,i Boga i naroda,ovo stvarno vise nije uredu

potpis

a koja je ovo cetvorka?? sta je to na njoj rađeno?

ipak da pobijedi onakvog audija...:icon_rolleyes:
 
Član
Ev jedan klipic od mene...

http://www.youtube.com/watch?v=wCxyudFhyl0

A sto se tice Stylinga, ja sam bio jedan od clanova komisije. Kad smo sabrali sve bodove, cetvorka je bez dvojbe bila prva. Ja sam joj dao 10 za vanjski izgled. Istina, unutra nije ni blizu preradjena kao Audi, al je pedantno uradjena. Audi je super zamisljen, ali jako traljave izvedbe. Kad se to popravi, imat ce sanse za prvo mjesto. Najveca ulaganja u Audija mislim da su vec napravljena, samo treba izdvojiti malo vremena i posvetiti se detaljima, da bi bio ok...
 
Član
Adnan_1.8T je napisao(la):
Lav je napisao(la):
jel ovaj audi skoro udaran naprijed?

Nije,otkud to

ja danas vidio da jest prednja lijeva obrva zgužvana, malo ti se i boja salila na vratima.... iskreno druže malo sam se razočarao, na slikama mi nse učinio bolji, neke su ti stvari fakat sfušerene:icon_sad:
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
defile promasaj godine. desetak auta, nema policijske pratnje, divljanje pojedinaca. sve u svemu nidje veze. zao mi sto sam otisao. isli smo zajedno do marindvora i mi se odvojimo i pravo na vrbanju i poslije na kafu.

upravu si , defile promasaj , al jbg i vrijeme je takvo bilo..
:icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
dadao_style je napisao(la):
respec za repu čuj 8 sekundi uhhh da je to mogo potvrdit teško da da bi ga ikad itko više oborio taj rekord



ja sam bio jedini u 8.

nazalost teski tehnicki kvar mi nije dopustio da potvrdim vrijeme tako da nista.

ali nadam se i mislim da sam publici i ljudima barem sa tom jednom trkom pruzio nesto i da su imali sta vidjeti !!!

isao sam 8.8, prva brzina mi je KRITICNO proklizavala (ne znam jeli to radi asfalta, radi hladnog vremena, neznam ali ocajno je slajdrao). izgubio sam BAREM sekudnu u prvoj brzini. u drugoj brzini sam preletio stazu kao od sale.. tko je gledao, zna to :icon_biggrin:

takodjer citav dan sam pokusao zagrijati bocu nitra koja je stalno bila prehladna, palio sam motor i stavljao bocu pod haubu, uspio je nesto ugrijati ali uzalud, ponovo premali tlak u boci. kad sam stisno nitro samo tren me je povukao dobro i onda je opet doslo zagusenje benzinom, kad sam presaltao u trecu auto je sekundu trokirao i dimio crno jer je prenalio benzin. tako sam napravio 8.8, a to je da je ovo sve bilo ok moglo biti i mnogo nize, vjerujem i 7.

iduci tjedan mi stize WB sonda tako da cu moci konacno srediti i nitro, za ubuduce trke i tada najavljujem jos vecu silu cak od ovoga (mislim na ovu godinu, za iducu svakako slijedi jos pojacanja)

zao mi je sto me ponovo pratio PEH i nisam mogao potvrditi klasu i uzeti nagradu ali barem sam ponovo imao sto pokazati, biti najjaci i dobio sam putovanje u Pariz :D :D
i to za dvije osobe +g+

see ya next time
 
Član
jooj fkt mi je bilo zao sto nnisam dsao nisam bio citav dan kuci i pitam ja druga aze da ce se samo odrzati db drag i street stzl a za utrke nije nista skigurnoo eh uvijek sam isao i prpoustim ovaj jooj zao mi >D
 
Ma stavam je nije udaren,nego nije blatobran izvucen vani pa kad naletim na neku rupu guma ga savije to me danas milijon ljudi pitalo gdje sam udario auto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top