Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trka je otkazana odmah nakon incidenta. Novac od startnine je vracen svim ucesnicima, kao i od ulaznica gledaocima i time ponistena utrka, osim Street Syle-a koji je odrzan i dodjeljeni pehari.

Sto se tice samog incidenta, desio se na treningu, policija je dosla jer ju je zvao otac od tamicara da napravi se zapisnik. Nakon toga dosla je i krim policija i inspektori da se izvrsi uvidjaj. Uvidjajem je ustanovljeno da je doticni tek 60m nakon cilja (kako tragovi pokazuju) poceo kociti te da je naglim kocenjem zanijelo ga... I sam je priznao krivicu. Nije tacno da je neiskusan u ovom sportu, jer amel vec odavno vozi nase trke i ostvaruje dobre rezultate.
Postoji osiguranje trke koje je regularno i sve troskove stete preuzima organizator.
Trka kao i svi papiri za trku su dostavljeni i legularni, inace se drugacije ne bi moglo uci u kasarnu (logicno) i napraviti trka, za koju vidim tvrde da je ilegalna ???!?!?! Te dozvole se dobiju od ministarstva i MUP-a a ne od saobracajne policije, koja je vrseci uvid trazila dozvole, pa je zbog toga sigurno i nastalo to pitanje jel li ilegalna.
 
Član
dina je napisao(la):
Trka je otkazana odmah nakon incidenta. Novac od startnine je vracen svim ucesnicima, kao i od ulaznica gledaocima i time ponistena utrka, osim Street Syle-a koji je odrzan i dodjeljeni pehari.

Sto se tice samog incidenta, desio se na treningu, policija je dosla jer ju je zvao otac od tamicara da napravi se zapisnik. Nakon toga dosla je i krim policija i inspektori da se izvrsi uvidjaj. Uvidjajem je ustanovljeno da je doticni tek 60m nakon cilja (kako tragovi pokazuju) poceo kociti te da je naglim kocenjem zanijelo ga... I sam je priznao krivicu. Nije tacno da je neiskusan u ovom sportu, jer amel vec odavno vozi nase trke i ostvaruje dobre rezultate.
Postoji osiguranje trke koje je regularno i sve troskove stete preuzima organizator.
Trka kao i svi papiri za trku su dostavljeni i legularni, inace se drugacije ne bi moglo uci u kasarnu (logicno) i napraviti trka, za koju vidim tvrde da je ilegalna ???!?!?! Te dozvole se dobiju od ministarstva i MUP-a a ne od saobracajne policije, koja je vrseci uvid trazila dozvole, pa je zbog toga sigurno i nastalo to pitanje jel li ilegalna.

Poštovani,

zahvaljujemo na ovom iscrpnom izvještaju.

Srdačan pozdrav !

KoKUz :D
 
Član
Dino ja sam svojim usima cuo kad su gospoda policajci trazili dozvolu za odrzavanje,a Gera se sledio,kad su mu rekli daj dozvolu.I cuo sam kad su im javili da ne postoji nikakakva dozvola za ovo odrzavanje, i da su nabavili nalog da uhapse Geru,ali kako to kod nas biva jedan poziv sve rjesava,a da ste vratili pare gledaocima,to je cisti supljak,ja sam usao kao gledaoc,i niko mi nije rekao da vracate pare gledaocima,samo ste rekli da vracate takmicarima.
 
Član
Chuza je napisao(la):
Dino ja sam svojim usima cuo kad su gospoda policajci trazili dozvolu za odrzavanje,a Gera se sledio,kad su mu rekli daj dozvolu.I cuo sam kad su im javili da ne postoji nikakakva dozvola za ovo odrzavanje, i da su nabavili nalog da uhapse Geru,ali kako to kod nas biva jedan poziv sve rjesava,a da ste vratili pare gledaocima,to je cisti supljak,ja sam usao kao gledaoc,i niko mi nije rekao da vracate pare gledaocima,samo ste rekli da vracate takmicarima.


Da uhapse Geru?? Gera nije niti iko od organizatora mora pokazati papir saobracajnoj policija, al ponavljam ti kako mislis da smo mogloi uci u kasarnu halllo????? il reklamirati putem medija??
A novac od ulaznica je vracen svima onima koji su imali dokaz da su platili ulaz tj. ulaznicu. Momak na vratima je stajao i vracao pare svima koji su prisli a u onoj frci niko nikog nije mogao posebno za rukavic uzet i odveszi da obavjesti....
 
Član
Usput ako smijem pitati dali je na ovom takmicenju trebalo biti prisutno ambulatno vozilo kao i vatrogasno vozilo :icon_rolleyes:. Bihamk vozilo sam vidio ali ova dva ne.
Prvo sto mi je palo na pamet kada sam vidio incident je vozilo hitne pomoci.
 
Član
Slusaj fino ti kazem stajao kraj policijskog auto,i to cuo kad mu kazu,a za ova vozila sto je edo_16v nabrojao,nije bilo niti jedno,a i trebala je policija biti takode ali nije bilo ni nje,kaze Gera ima vojna policija,a nje ni na mapi nema,ja lego od smjeha kad je rekao da ima vojna policija
 
Član
Ma nista na kraju svega bice Kikers kriv sto je brzo vozio i on ce snositi sve posljedice a mi nastavljamo dalje u ovakvoj zaostaloj drzavi... ccc
 
Član
A da jos dodam,znaci vidio sam kad su gospoda policajci urucili nalog Geri,i on samo odradi poziv,i ko da se nista nije desilo,a jos su Kikersa proglasili krivim samo zato sto nije mu auto registrovano,sve Gera sredio naravno,samo da izvuce svoje dupe,a ostalo ko j**e
 

rpm

Član
cuza izvini nije da te provociram neznam te, ja bas nisam cesto na netu ali, ti ko da si novi u ovome. Prijatelju ovo se desava od kako postoji poslijeratni auto sport u bih, i ne bi se nimalo zacudio da su na kraju piste uz ivicnjake bile i bandere.

bitno je da se raja lozi i poteze i slaze auta i da se na toj raji mlate pare a ko ce poginut ili ubit nekoga to nije bitno, to se obicno isjece iz snimka ili nema slika kad se prezentije sponzoru i ako ima vozac se predstavi ko idiot i kraj :):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top