Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SL7

Član
Death_beat je napisao(la):
kalkan je napisao(la):
Vidjevši sve u Gradišci, ja osobno ne vidim razlog da ovo ne bude najjača trka u BiH zadnjih godina. Taxi-Bar ima znanje, želju i volju da napravi trku za pamćenje, a mi ćemo se potruditi da na stazi sve bude ekstra.

Pista je više nego solidna, sadržaja će biti gomila, dB i StreetStyle u TAXI stilu (više auta nego na našim trkama :) ), after party u Taxi-Baru ( a gdje drugdje..), a spominju se i neke curice iz svih okolnih zemalja..

Csaba i dragster? Pa naravno...


Kada vidim nekoga da ima želju nešto pokrenuti od nule, i napraviti pravu stvar ( a ne rasipati prazne riječi! ) nije nam teško opet zasukati rukave kao da nam je prva trka i krenuti još jače naprijed. I jako sam sretan što se BiH vraća na scenu, i to kroz velika vrata.

Vidimo se na startu!

koji optimizam i pozitiva, covjece. svaka ti cast. veliki respekt ;)

slažem se......dosta je pesimizma za ovu zemlju moramo se malo dignut iz prašine :cool::cool::cool::cool:
 
ima li ko iz Sa da ce krenuti u nedjelju ? da idem sa njim,naravno dacu za gorivo,isao bih sa svojim ali me nesto zeza kvacilo pa ne bih na tako dug put smio da se uputim :) ako ima kakva dobra dusa nek se javi :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ima li ko iz Sa da ce krenuti u nedjelju ? da idem sa njim,naravno dacu za gorivo,isao bih sa svojim ali me nesto zeza kvacilo pa ne bih na tako dug put smio da se uputim :) ako ima kakva dobra dusa nek se javi :D

ja idem vec petak prije podne, ako ti nije rano :) bujrum
 
Sejo je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ima li ko iz Sa da ce krenuti u nedjelju ? da idem sa njim,naravno dacu za gorivo,isao bih sa svojim ali me nesto zeza kvacilo pa ne bih na tako dug put smio da se uputim :) ako ima kakva dobra dusa nek se javi :D

ja idem vec petak prije podne, ako ti nije rano :) bujrum

to mi je rano jbg ali eto snasao sam se :) vidimo se gore u nedjelju :) tebi hvala puno :)

EDIT: u koliko sati ide kolona u nedelju i odakle se krece ?
 
Početnik
djordjep je napisao(la):
Na kome će tačno potezu puta biti?
Hoće li se ulaziti na auto put u Čatrnji ili...?

Jeste ulaz je u Catrnji i na auto put mogu samo takmicari, a za gledaoce je pripremljen drugi ulaz, ali bice postavljeni putokazi od nadvoznjaka u Gradisci
 
TAXI-BAR je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Na kome će tačno potezu puta biti?
Hoće li se ulaziti na auto put u Čatrnji ili...?

Jeste ulaz je u Catrnji i na auto put mogu samo takmicari, a za gledaoce je pripremljen drugi ulaz, ali bice postavljeni putokazi od nadvoznjaka u Gradisci

znaci samo takmicari mogu uc,mi cemo krenut u subotu oko 16h a prijavit cemo se ya Db drag,znaci jel mozemo uc onda gdje su takmicari jel nosimo sator i ostalo??
 
Član
admir jahic je napisao(la):
TAXI-BAR je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Na kome će tačno potezu puta biti?
Hoće li se ulaziti na auto put u Čatrnji ili...?

Jeste ulaz je u Catrnji i na auto put mogu samo takmicari, a za gledaoce je pripremljen drugi ulaz, ali bice postavljeni putokazi od nadvoznjaka u Gradisci

znaci samo takmicari mogu uc,mi cemo krenut u subotu oko 16h a prijavit cemo se ya Db drag,znaci jel mozemo uc onda gdje su takmicari jel nosimo sator i ostalo??

i mene ovo interesuje :icon_rolleyes:
 
Član
Da. Doci ce jos ekipa koji zele da kampuju. Moci cete uci i ima jedan travnati dio blizu piste za street style gdje cete moci da kampujete. Odmah tu u blizini ce biti i db sator.
 
danas staza ociscena i postavljne oznake.. sutra finalno sklapanje eventa..
sve ode po planu..

dobro dosli !

:123: :123:
 
Član
uz brojne probleme koji prate svaki događaj ove vrste, TAXI BAR je došao do svog cilja. U ime AKS-a, a vjerujem i SRCS-a, čestitamo ekipi na "vatrenom krštenju" i na tome što nisu poklekli usput i otkazali event.

Kako nikad ne ide sve po planu, tako i ovaj put imamo sitnih problema. Csabin dragster je, zbog problema na motoru, ispustio dušu. Ali kako je sada već ustaljeni moto na Balkanu: PUN, NEPUŠTAJ!!! tako se i Csaba priključio toj novoj životnoj filozofiji, zasukao rukave i ubacio u dragstera novi motor. Na prvoj vožnji, uz minimalno nitra, je odvozio 7.40! U Gradišci nas očekuje novi rekord Balkana, nema druge. Ekipa popodne kreće iz Budimpešte, i vidimo se svi u Gradišci večeras za šankom Taxi Bara!

Očekuje nas ludi vikend, i kao što Sejo reče... DOBRO DOŠLI U GRADIŠKU.

Gradiška= Taxi Bar, SM Chip Tuning, Basta... zanimljiv grad. ;)
 
Član
Par auta iz AMK Carbon ide u subotu u 17h, polazak sa Dobrinje, ako se neko zeli priljučiti bujrum, evo i moj broj 061/537-432 ako bude trebao ;)

Sretan nam put, i sretno svim takmičarima ;)
 

IGY

Član
sretan put i puno srece svim takmicarima
ja nazalost necu moci doci, uvode nam fiskalne kase na poslu tako da :( eto sta da kazem place mi se
nadam se hrpi fotki koje ce mi bar malo docarati kako je bilo
 
Član
Ima li neko iz Sarajeva da iznajmljuje prikolicu za vikend, ova standardna sema me izradila.. Hitno je.. 061929519
 
Član
Ima li koga na pisti i ima li kakav šank i malo hladovine da naletim danas i marnem koje pivce sa nekim?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top