Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OggyBoy je napisao(la):
menso je napisao(la):
a kako cemo mi iz Tuzle kad dodjemo preko Doboj-Derventa pa smo direktno u Laktasima tom dionicom, jel magistralom ili autoputem se moze dalje do Gradiske...

Nastavite magistralom, ne mogu objasniti kako da izađete na autoput pošto ima dionica koje još nisu gotove, lokalci znaju, ali da se ne maltretirate džaba. Poštujte ograničenja, policije ima redovno.;)
ok druze hvala na info...
 
Član
JD. je napisao(la):
do kada su prijave za styling u nedjelju ???

Prijave bi trebale biti do 11 sati, a veceras cu potvrditi tu informaciju definitivno ....
Ostaje takodje ona mogucnost da ako kasnite iz nekog razumljivog razloga
da se javite da vam produzimo vrijeme prijave ... ali veceras dakle sve detaljno vezano za to ...
 

JD.

Član
d@llygti je napisao(la):
JD. je napisao(la):
do kada su prijave za styling u nedjelju ???

Prijave bi trebale biti do 11 sati, a veceras cu potvrditi tu informaciju definitivno ....
Ostaje takodje ona mogucnost da ako kasnite iz nekog razumljivog razloga
da se javite da vam produzimo vrijeme prijave ... ali veceras dakle sve detaljno vezano za to ...

vazi... da znamo planirati kad da krenemo, da ne bude zurbe neke, da se stignu auta oprati. ima li ona neka samousluzna praonica tu blizu mjesta odrzavanja?

usput, hoce li proglasenje pobjednika za styling biti odvojeno ili ce se cekati da zavrse sve trke ?
 
Početnik
Posto vec ima svakakvih prica evo da i na ovaj naicn potvrdimo odrzavanje trke koja je najavljena za 16. i 17. 07.2011.

Svi ide po planu i nema nikakvog otkazivanja, cak je i prognoza vremena za sledeci vikend odlicna ;)
 
Član
d@llygti je napisao(la):
JD. je napisao(la):
do kada su prijave za styling u nedjelju ???

Prijave bi trebale biti do 11 sati, a veceras cu potvrditi tu informaciju definitivno ....
Ostaje takodje ona mogucnost da ako kasnite iz nekog razumljivog razloga
da se javite da vam produzimo vrijeme prijave ... ali veceras dakle sve detaljno vezano za to ...






Prijave za styling su od 7:00 - 10:00 sati. Naknadne prijave ce se uzeti u obzir onim takmicarima koji kasne iz opravdanog razloga, a koji se do 10:00 sati jave organizaciji na br.tel 065 549 990 .
Kotizacija za styling iznosi 20 km.
 
Član
Moze li neko iz organizacije da mi na brzinu slozi neki baner da stavim na SM sajt.

Dimenzije neka budu 720x400 px

Mozete mi poslati na info@smchiptuning.com
 
Početnik



A sve informacije i rezervacije vezano za smjestaj mozete dobiti na telefon br. +387 65 637 737
Posto je nekima skupo da nazovu :) , cijena za nocenje s doruckon je 35.00 KM po osobi.
 
prosli put sam style propustio a bio sam u banja luci, ovaj put ako budem u blizini
dolazim obavezno;)
koliko se placa ucesce na sr'u
 
Član
daj molim vas izbacite ulicu gdje se to odrzava da mozemo u navigacije ukucati,jer nisam nikad bio gore.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top