Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
senci je napisao(la):
daj molim vas izbacite ulicu gdje se to odrzava da mozemo u navigacije ukucati,jer nisam nikad bio gore.


Na lokaciju gdje se odrzava SR se dolazi iz pravca Gradiske.(ne drugih magistrala i slicno)
Imacete putokaze i slijedite ih. Lokacija je nekoliko kilometara izvan Gradiske... Drug to je autoput ... nezz koja bi to mogla uopste biti ulica.
 
Član
d@llygti je napisao(la):
d@llygti je napisao(la):
JD. je napisao(la):
do kada su prijave za styling u nedjelju ???

Prijave bi trebale biti do 11 sati, a veceras cu potvrditi tu informaciju definitivno ....
Ostaje takodje ona mogucnost da ako kasnite iz nekog razumljivog razloga
da se javite da vam produzimo vrijeme prijave ... ali veceras dakle sve detaljno vezano za to ...

Pošto mi volimo duže da spavamo prijave za dB su od 8:00 - 10:00 sati. Naknadne prijave ce se uzeti u obzir onim takmicarima koji kasne iz opravdanog razloga, a koji se do 10:00 sati jave organizaciji na br.tel 061 484 164 .
Kotizacija za dB iznosi 20 KM.
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Kotizacija za street race :icon_question:
volio bih izmjeriti ubrzanje onako cisto
informativno da znam na cemu sam

50 maraka ili 25 eura je učešče za race...;)



evo jos jedno pitanje od mene....
koliko je od trkalista udaljena najbliza benziska za gorivo natočit??
da nemoram s punim tankom vozit trku...heh
 
Član
Mene zanima hoce li biti neki sator, hladovina gdje ce se barem takmicari moci skloniti dok cekaju da dodju na red da voze ???
Vrijeme je i vise nego prevruce i nebi bas da se przim citav dan na autoputu dok cekam svoju voznju.
Hvala unaprijed !
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Mene zanima hoce li biti neki sator, hladovina gdje ce se barem takmicari moci skloniti dok cekaju da dodju na red da voze ???
Vrijeme je i vise nego prevruce i nebi bas da se przim citav dan na autoputu dok cekam svoju voznju.
Hvala unaprijed !

Abd ja idem, nosim tendu, bujrum ispod ;)
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Mene zanima hoce li biti neki sator, hladovina gdje ce se barem takmicari moci skloniti dok cekaju da dodju na red da voze ???
Vrijeme je i vise nego prevruce i nebi bas da se przim citav dan na autoputu dok cekam svoju voznju.
Hvala unaprijed !

Bice montiran sator
 
Član
d@llygti je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
Mene zanima hoce li biti neki sator, hladovina gdje ce se barem takmicari moci skloniti dok cekaju da dodju na red da voze ???
Vrijeme je i vise nego prevruce i nebi bas da se przim citav dan na autoputu dok cekam svoju voznju.
Hvala unaprijed !

Bice montiran sator

hahahah ne propusta se montiranje satora!!!
 
Član
daj da skupimo svi po marku,pa da narucimojednu cisternu sa vodom.Da se mozemo malo osvjeziti da nebudemo peceni kao u sarajevu :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top