Sto donosi novi saobracajni propisi!!!

Sto donosi novi saobracajni propisi!!!

Član
Najveca glupost je ovo za bicikle sa pomocnim motorom. Pa pustati ljude u saobracaj bez ikakvog znanja o istom je totalna glupost!:icon_mad:
 
Član
Ja kako citam sve se nerviram idioti samo to znaju a nasmija se fino na ono
Izbjegavmo svaku subjektivnost i kontakte saobaćajaca i vozača
i
Stacionirane kamere se ne mogu prevariti, one kažnjavaju svakog ko napravi prekršaj

najbolje se odselit :lol:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Super zakon, laganini 40 po gradu, barem nek se prolaznici mogu diviti ljepoti moje skode:lol::D

zato decki sad lagano napucavanje i sto Limpi kaze 40 i kulirat...

CITIRAM: Kad se vozimo sve je tako dobro Kad se vozimo nezurimo nigde samo kruzimo Samo nam je bitno da se vozimo i nista nije vazno Kad se vozimo sve je tako dobro Kad se vozimo nezurimo nigde samo kruzimo...":lol::lol:

hehe prodajem motor 1.8 16v od punta hehe, a kupujem od marutija suzukija onaj 800 kubika i da ubacim odna cu valja moci ici 40 pod punim gasom...:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
prazne price, ovo nicemu nece dovesti... vjerovatno su vecina u vrhu napravili vikendice, sad mozda treba za kupatilo i bazene, sp*li budzet, pa sad hoce malo da poprave... NEK NAM NAPRAVE j*ENE CESTE I VOZIT CEMO NORMALNO! izbjegavat subjektivne kontakte-prazna prica opet, ali eto... drzava propada oni se brinu za saobracaj i ogranicenja... svaka cast momci
 
Član
ma ovo je sve gore i gore
standard se samo smanjuje, kazne vece para manje
autoputa nigdje,
tzv magistralni putevi nikakvi,
kad kazu sta imate protiv policije:icon_mad:
kupiti yugu i gotovo
gdje oni misle da su svi anm udaraju njemacki standard a njemacka nas moze kupiti u pm nek idu
Bosna zemja paradoksa i apsurda:lol:
 

MTR

Član
Pa ako nam naprave ceste bit cemo jos gori , full throttle , neka bolje je ovako , boze daj nam rupa :D
 
Mene ovo i nije pogodilo,vezano za ogranicenje,u Zenici nigdje i nije preko 50km/h,osim mozda na Bulevaru,al sumnjam :icon_rolleyes:

zatim ovaj zakon za autobuse,slazem se ;)

al su motociklisti naj*ali,samo tako...pa gdje ces ba prsluk,nosit :lol: :lol: :lol:
 
Član
Cek malo, pa do sad je bilo da se moze imati do 0.3 promila...naravno osim mladish i profesionalnih vozaca.... mene je vise nerviralo ovo glupo pravilo o voznji poslije 23h
 
ovo je sve ok !!!!
50 km/h je svugdje pa sto nebi bilo i kod nas!!
sto se tice alkohola mala je kazna koliko god naplate!!
ljudi voze pijani ko letve!!!
ko voli da vozi brzo neka i plati ,kome se zuri i znaci mu maximalno 5 min, neka placa ,placao sam i ja ,i uvjek kazem jesam koliko sam duzan ,posteno sve !!!
 
Član
ok je ogranicenje,
a ako vec daju rigoroznije uvjete onda treba da obezbjede i bolje uslove na cestama..haja.. al od 400 do 1000km:icon_eek:to je za Hagga
 
Član
E da mi je naci tog vozaca koji nece nakon odredjenog perioda potegnuti jace od 50...

Nije mi nesto pretjerano jasan ova odluka, to je vise spustanje jer ce ti pri prekrsaju za prekoracenje brzine pisati vecu kaznu.

Samo kenjaju, a ovo za voznju u alkoholiziranom stanju podrzavam, podrzavam ako j*eni teretnjak pun pjeska ide i na duzini od 1kg pola izbaci po cesti... kada neko prodje kroz crveno, kada neko izazove udes, I TAKO TE BITNE STVARI.
 
Član
citiram: "Uveden je i novi član koji se tiče onih, koji ometaju saobraćaj, oštećuju cestu, kao i onih koji zauzimaju javni prostor, tako što izlažu gajbe i ostale stvari. Oni mogu biti kažnjeni od 400 KM do 1000 KM. "

vodovod i ostale firme u tuzli rove na sve strane i niko im nista, nikad ne znaju ponovo asvaltirati ono sto su izrovili nego naspu makadam. jedini put u okolini tuzle koji je dobar je preko krojčice do dubrava, ali prije nekoliko dana se tuda vozim kad rupa na pravcu, vodovod opet unistava:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

nek si novi zakon nabiju u dupe;);)
 

MTR

Član
pa ja , a kad se daje za spojlere i felge po milja mara to nije puno , jelde :D , a puno je 400 glave za kazne kad ga ljustris dje ne treba . Ja kad ocu iscejfit opletem do Zagreba na kafu , dovoljno , bolje 100 mara goriva i putarine neg 400 kazne :lol:
 
Član
superr...dio ovog mi se svidja a to je za ove motore..da nemoram polagat za njih ..do 49 kubika..to mi se svidja..sad imam sta muriji rec kad me zaustavi..:lol::lol: ..a za prsluk..e taj cu zakon da krsim ipak..nenoso ga ja..necu da me vide oni iz aviona :lol::lol: ..a za auta..stvarno su dzubrad..i za brzinu i kazne..pa neki prosjecni radnik ima platu oko 300-400 km..on treba raditi da samo kaznu plati..msm..stvarno..ako ce povecavat kazne..neka prvo povecaju plate ljudima i onda da imaju s cim platit..
 
Sve je ok manje vise su upravu za kazne sto se tice ogranicenja brzine i to,jer previse ima tzv.vozaca koji jurcaju gdje hoce i dovode tebe u opasnost boli njih za tebe njemu je bitan adrenalin,alkohol su stoposto upravu i to treba kazniti jos vise ( koliko je sad dozvoljeno imati,znam da je bilo skoro da nesmijes nikako imati kako je sad stanje) a kazna se mora platiti nebitno koliko imas platu,nemoj krsiti pravila pa neces ni placat a mozda poprave asfalt od ovih para sto sad dobiju. Je li se ovo tice smao za KS ili za svu bih,sta je sa RS jel i tamo isti zakon se primjenjuje....
 
Top