stilo JTD-update novi volan!

stilo JTD-update novi volan!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Stilo strasan, pogotovo mi je sad drazi kako si stavio tempomat od 147-ice :D
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Full full e sad ti jos koza fali pa da bude ko u Tine Ivanovic full koza klima :D:cool:


Pravo dobro ispalo :icon_smile:;) Gotivnije bez ovih oznaka i ja sam skinu onu fiat a onu stilo sam ostavio skini i ovu BiH pa uzmi onu magnetnu najljepnicu bih samo preko granice kad ides da imas ;)
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Vrh je ispalo bez oznaka, a i tempomat je uvek dobrodosla stvarcica :cool:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Čim si skino oznake i ugladio poslije :icon_smile:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

adi187 je napisao(la):
Full full e sad ti jos koza fali pa da bude ko u Tine Ivanovic full koza klima :D:cool:


Pravo dobro ispalo :icon_smile:;) Gotivnije bez ovih oznaka i ja sam skinu onu fiat a onu stilo sam ostavio skini i ovu BiH pa uzmi onu magnetnu najljepnicu bih samo preko granice kad ides da imas ;)
To planiram samo dok naletim na nju! ;)

dellas je napisao(la):
Vrh je ispalo bez oznaka, a i tempomat je uvek dobrodosla stvarcica :cool:
:cool:

aServis je napisao(la):
Čim si skino oznake i ugladio poslije :icon_smile:

Skidao koncem i nekom plastificiranom karicom :lol::lol::lol: to mi bilo pri ruci,a pokazalo se odlicno! Malo kasnije ispolirao rucno,malo se vidjelo ali sad cini mi se da nema vise nista!
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Samo nesto radis :lol: Ma bravo, samo naprijed. :cool:
Nek si vala i oznake skinuo. A ja tempomat palim i kad su smijesna ogranicenja a ne znam put dobro pa se bojim policije :D Dobro dodje fkt
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Sta cu dosadno mi pa nalazim samo neke gluposti da radim! :lol: Jos samo da dodje onaj kabal i da ukljucim i lampicu i onda je full! :lol:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Ljepo ljepo jel to neki posebni kabal za stila ili odgovara sa alfe?;)
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Bravo 16v je napisao(la):
Sta cu dosadno mi pa nalazim samo neke gluposti da radim! :lol: Jos samo da dodje onaj kabal i da ukljucim i lampicu i onda je full! :lol:

Haha to to :cool: Nego ja sam pitao onog prijatelja i on se ne bi igrao sa time pa moramo naci nekog TV servisera ili slicno da to odradi
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Neko spomenu magnetnu naljapnicu BIH, gdje bi se to moglo naci. Usput odlicno si tempomat rijesio;)
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Moze pitanje, gdje si nabavio tempomat i koliko te izasao?? Jel teska procedura ugradjivanja??;)
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Ma vamo na arizoni ima svega :D Ak se vidimo u gradisšci ponijet cu vam ja ;)

ja sam nekom plasikom odlijepio oznage onda benzinom i krpom trljo visak onog lepila, predsvjetlosti se malo ko primijeti na laku gdje su bile ipak par godina staje tu :D al opet tesko je za uocit
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

raymo je napisao(la):
Ljepo ljepo jel to neki posebni kabal za stila ili odgovara sa alfe?;)
Ma kabal za dijagnostiku! :icon_smile:

Nelle_G je napisao(la):
Moze pitanje, gdje si nabavio tempomat i koliko te izasao?? Jel teska procedura ugradjivanja??;)
Kupio sam u kiseljaku na otpadu sefer,50km! A sto se tice ugradnje sve ti zavisi da li ima stilo tvoj pripremu za tempomat i kakvu! Neki imaju samo do ecu u motoru,a neki imaju vec sve povezano i samo dzek ispod volana gdje ukljucis ovaj od alfe,to je onda lako! ;)
Astra je napisao(la):
super projekat, samo naprijed
Hvala drug! :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top