stigao i a8 2.8 quattro

stigao i a8 2.8 quattro

Član
druže super vozni park, ja sam imao cupea b4 i razbio ga totalka ostalo mi nešto djelova pa ako trebaš za cabria javi....
 
druže vidim da si blizu mene ako imaš prednji branik treba bi mi točnije one mreže(plastike 3komada) ako bi ih posebno proda samo jeli branik od facelifta ili onaj stariji meni treba noviji, i imaš li one tapicirunge vrata iznutra??? reci cijene ..pozzz
 
Član
branik je od facelifta noviji kao kod tebe ali nažalost razbijen ti tapicirunzi su prodani a mreže branika ti imam 90km je cijena i iz 3 komada je,pozz
 
uu super smatraj prodanim sutra ujutro dolazim po to aj posalji mi poruku na pm gdje da se nadjemo ujutro i u koliko sati ako ti odgovoara naravno, svakako bi triba za čapljinu nešto kupit za auto pa da sve to obavim usput
 
našao se sa kolegom alajbegom mreže su kupljene i već poslane curi jer su falile na braniku , a ja nastavio sa poslovima na osmici
e napokon se uhvatia poliranaj ruba felgi, napravia sam stroj za poliranje made by me..... izvadia motor iz veš mašine zavaria glavćinu za osovinu, napravia postolje da je motor čvrst i udri , krenia sa vodenim glaspapirom 120,pa 240 onda 600 pa 800 i 1000, sutra moram kupit 2000 i purol kao završnu pastu, evo slika kako to izgleda dok je stalo na 1000 ,ovo šta je šporko po krakovima je od boje sta se dizala sa ruba:D

1_6203e.jpg

1_8e48d.jpg
 
Top