stigao i a8 2.8 quattro

stigao i a8 2.8 quattro

pfffff kakav audi krs, bolji taj smart iza, comfortniji veci:) sala, auto je ekstra svaka cast, imao sam se priliku voziti u slicnom, sta reci drugo osim ladja! Zavalis se u D i samo laganini gas:) Prosto da se uziva u voznji:)
 
Član
još mu kakve fine rore nazad naperi i folije (mada si rekao da nećeš, što je isto dobra solucija)
 
folije mi za stavljat jer mi je na autu najdraza unutrasnjost(boja) i da je sakrivam to en zelim :D a prije je bio sportski auspuh sa dvi velike rore i bilo je super izgleda i pre ali predobrog zvuka, nazalost pošto puno putujem jako mi smeta sto se unutra culo jako i smetalo mi to pa sam se vratia na orginal auspuh ali samo rore cu stavit to moram evo kako je izgledalo sa starim auspuhom

 
Član
De mi reci kako ti se ponasa na ovim 19-ma? Ja razmisljam da stavim iste na svog Merca, a otprilike nam je isti motor. Jesi izgubio sta na ubrzanju i udobnosti?
 
na udobnosti nije izgubia, ali jace se nekako cuju ove rupe po cesti osjetis ih, a recimo da osjetim neku sitnu razliku u ubrzanju ali i dalje nije bas trom
 
Član
Dobar, ali ove felge mu ne stoje po mom ukusu!
Recimo ove su po meni vrh
audi-a8-2.8-quattro-automatik-slika-5437445.jpg

:cool:
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Dobar, ali ove felge mu ne stoje po mom ukusu!
Recimo ove su po meni vrh
audi-a8-2.8-quattro-automatik-slika-5437445.jpg

:cool:

stoje njemu ove extra al svaki drugi audi ih ima a keskin su po meni bolji izbor jos kad ga spusti bice perverzija
samo im izgleda jos jedno poliranje fali(mislim felgama)
 
Član
hehehe, u mene su takve 19ke :D :D

ali ja nevidim ništa loše u tome, što je on stavio ove felge, i ove njegove super dobro leže osmicama..
 
ma ja sam te 19 isa kupit lik ih proda dan prije nego sam ih ja treba uzest ali nije mi sekunde za za keskinice obozavam ih evo ovaj vikend bio u capljini na jahanju pa dvi slike nabrzaka

2_58041.jpg

2_5c6aa.jpg
 
Top