stigao i a8 2.8 quattro

stigao i a8 2.8 quattro

Član
Ja ogladnio.:D

Premoćan mi ovaj stari Audi, al' baš!;)

Nego, jesi završio navigejšn? Daj nam sike kad završiš.
 
BHT Ovisnik
odlican audi i jedan i drugi:cool: premocni:icon_twisted:

a kakav audi (mislim A4) tamo viri iz dvorista spreman za lakiranje:icon_biggrin: ova mi plava lici na onu slatkicu s foruma sto su prije imali onu prelijepu plavu A4 B5
 
Član
Bravo.;)

Poslikaj to malo bolje po danu da uživamo. Slikaj i komplet unutrašnjost, sviđaju mi se sjedišta.;)
 
Član
audicabrio je napisao(la):
eto posto cabria poklanjam curi sebi sam kupio ovu masingeveru...jao kako je dobar


Model: a8 2.8 quattro

Obujam: 2800

Snaga motora: 174ks

Pogonsko gorivo: benzinjara

Godina proizvodnje: 1996

Trenutna kilometraža: 204 000

Dodatna oprema: full osim navigacije

Napomena i osobne kritike i pohvale: sve pohvale i neko kaze da je ovo lino...ha ha ha ovo ide odlicno brze ne treba

Modifikacije koje su u/na njemu: srebring auspuh

Planovi s autom u budućnosti: navigacija

Dobar drug pravo zaeban dobar mu motor kako vidjo V6 ispod haube a bogami i enterijer mu je extra klase:cool:





 
Član
extraa ti je Audii, stvarnoo nemam rijecii, ovo je za ne povjerovat kako lijepaa unutrasnjost :cool: :cool: i samo naprijed sa sredjivanjem, ovaj 2din dvd je extra dobro ugradjen ...
 
Član
audicabrio je napisao(la):
hvala puno svima ovdje mi je uvik zadovoljstvo predstavit auto zbog uvjek lipih i ugodnih rici za cut, hvala
a sto se tice automatika to sam htio jer u vakim ladjama ko proba automatik tesko ce se vratit na manualca jer ovo auto sluzi za lebdenje cestom ne za trke znaci automat mu je najveca prednost obozavam ga pogotovo zvuk kad stisnes kick down a on baci 2 niže radi ko avion

svaka cast za ovo treba probat pa pricati. auto je super nedavno sam se vozao u 4.2 i dan danas je atrakcija na cesti
 
Top