stigao i a8 2.8 quattro

stigao i a8 2.8 quattro

Član
a jesi razmisljao da ovako središ, kupiš one plastikice i neki fin mp3 ili cak bolje mozes i dvd player...

evo kako je kod mene...

evo orginalno...


evo sad kako je...


a folije ??? (jbga u mene ti su samo nazad radi policije, ali imao sam i naprijed i baš je fino izgledalo na njemu, i da ako nemaš xenone to odma obavezno ubacuj, promjeni izgled auta to je nemoguće)
 
prika bez ljutnje meni orginal izgleda 500 puta bolje to se ne uklapa u interijer nikako bar meni a uskoro dolazi orginal navigacija sa maskom i to stavljam za jedno mjesec dana... a osmicu sam ovu izabra medju mnogima jer ima prelipu unutrasnjost mislim najvise na boju i ne pada mi napamet skrivat je folijama, da mi je crna unutrasnjost ili neka robnena odma bi ga zatamnija
 
Član
ma ništa prika :D... kakva ljutna nisam ti ja od toga, a fino to, gdje si nabavio te navigacije imali još :D, drugo jesil vidjeo one naslonjače za ruke, iz facelift modela ??? to bi isto bilo extra, a moze se veoma lahko ugraditi...
 
joj dosta bi ja toga htio stavit od facelifta ali nigdi ga nac u djelovima...... a sto se tice navigacije e.bay mila majka.....
 
[quote author=D2Quattro link=topic=97.msg4717#msg4717 date=1282709262]
novi volan i felge 18" 245 50 ,od audia s8



 
Član
neznam, mozda je stvar ukusa, ali nisi mogao naći ruznije felge....

evo moj izbor felgi (1000KM s gumam polovne)



volan je ok, super ;)
 
Član
Salle je napisao(la):
neznam, mozda je stvar ukusa, ali nisi mogao naći ruznije felge....

evo moj izbor felgi (1000KM s gumam polovne)



volan je ok, super ;)

puno bolje
jest da ih ima na dosta auta
ali su predobre


sto se tice auta prelijep je
i samo ga nastavi tako pazit
ima da vjecno traje
 
Član
i meni su ove druge ljepse 100 puta al stavr ukusa, stim da ti je audi stavrno al stavrno gospodar prstenova
 
brate samo orginal i zelja mi je da izgleda kao s8 znaci jos maska i retrovizori od s8 a te belge su mi ok ali isfurane do kraja ima ih u nas 10000000 ljudi i nebi ih djabe uzea :D a ove od s8 meni su extra felge zelja od uvik i napokon ih uzeo


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Top