Staklo se "istopilo" ?

Staklo se "istopilo" ?

Član
Kupi sebi onu ceradu za auto pa nek nju pljuje usput bi imao i sigurno manje ostecenja....:icon_smile: Odem sinoc na kafu dodem imam i sta vidit neko mi razmazao sladoled po autu po steki,haubi,sofersajbi :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

187

Član
Belmin1 je napisao(la):
Kupi sebi onu ceradu za auto pa nek nju pljuje usput bi imao i sigurno manje ostecenja....:icon_smile: Odem sinoc na kafu dodem imam i sta vidit neko mi razmazao sladoled po autu po steki,haubi,sofersajbi :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

joj ja bi polizao ako je frisko :lol:

ma stoka bolan, glupira se, gleda samo kako ljudima stetu da nanese..
 
Nedajte se zbuniti druga je slika sto je neko bio kulturan pa pljunuo , a sto se tice frcanja kamencica nije osteceno staklo do ulice nego do zgrade i ono je uvijek na strani gdje auta ne prolaz zato je i cudno , i ja sam posumnjao da je mozda neko htio obiti pa ga neko prekinuo . Kontao sam ja i garazu nabaviti al na kraju godina rentanja mi izadje novo lakiranje tako da bi mi bilo lakse mjenjati boju svaku godinu hehehe a sto se tice video nadzora najgore sto je ova ulica odvratna nikad se ne parkira na isto mjesto jer ljudi parkiraju auta koji rade po gradu pa im djaba dodje parking u mojoj ulici , nekad zna prenociti na trotuaru
 

187

Član
ma nista brate, moj ti je savjet onda uzmi onu ceradu i jbg stavi je u gepek..

kad dodjes kuci i znas da neces vise voziti samo ga omotaj i jbg.. jedino rjesenje protiv debila.. znam i ja gdje zivis par puta sam sa sluzbenim prolazio i vidio, cak tu negdje i ostavljao auto na par minuta bas je prometno i vjerujem da ima ljudi koji su krenuli da ti obiju auto... ili ako nista stetu da ti naprave iz ljubomore
 

LSD

Član
postoji mogucnost da te neko opucao keramickom prasinom.....a da si tek sad primijetio
 
Top