Staklo se "istopilo" ?

Staklo se "istopilo" ?

E to je bitno da se nece sasuti , ovo je vise haos majke mi , jutros krenuo vani kad neki murali mijele gume po vozacevoj strani , malo saperem operem i skinem nesto a nesto je ostalo ali moci ce se ispolirati , ovaj narod je tako bahat da cu ja na kraju zbog auta zatvora zaraditi , tek godina prosla od kako sam ga lakirao vec su mi pukli branik , zagrebali retrovizor , parnica na vratima , parnica sa vecom tackom na blatobranu , parnica na zadnjem braniku sa strane , parnica iznad zadnjeg tocka malo deblja
 

IGY

Član
a ne znam sta ocekujes da ce biti ko nov kad je na ulici parkiran, meni j isto sa ibizom bilo, ne samo meni svima je slicno, razumijem lakirao si auto i sve ali ne drzis ga pod staklenim zvonom pa da sad ocekujes da ce biti ko iz fabrike svaki dan, ja sam tonu kazni platio sto sam se na trotuaru pred kucom parkirao jer nisam isao na parking da me ne grebu.....
 
Nije ni pod staklenim zvonom a vala nije ni death race ovo je katastrofa , drugacije je to kod mene kad mi je auto ko parking auta samo dolaze i odlaze , parnice ko parnice vazda ce ih biti neg me to za staklo zanimalo , haos jeste al sam svjestan toga pisaj ga ne mogu oni grebat koliko ja mogu farbat
 
Član
Ma uvijek ima sitnih ostecenja sto samo vlasnik auta vidi. Jbg kad ljudi ne paze na tuđe auto. Meni je to isto na pocetku smetalo kao i tebi, i jednostavno sam se navikno na to nema druge.
 
Član
i ja svoje farbao prije 7 mjeseci i bilo mi ko novo i ev danas bas ga perem i gledam,naprijed po haubi od kamencica imaju tragovi onda par puta kad vrata u garazi otvorim malo sma kucnuo i sve me to boli al jbg mora se koristit i ne moze bit sve bez packe...ma hajde Dragone farbat cemo ih opet...hehe...ne mogu dusmani ni ogrebat ni razbijat koliko mi mozemo gladit i pravit..;);)
 
Član
ovo staklo je neko pokusavao razbiti i udarao je bas odozgo prema dole i to pod kosinom nema te bruslice koja moze nanijeti ovakvu stetu staklu
 
Član
Dragone da ti jarane nisi kome sta duzan , il neko se namjerio na tebe ??? Kod tebe uvijek il te neko zaparao , sad s ovim staklom ... fkt drug da nema ko pik na tebe ??
 
Imaju brate jedino dusmani i ljubomorni ljudi , moja ulica je puna narkomanije i klosara , a nikome marke nikad nisam ostao duzan niti se zamjerio s nekim , svoj zivot vodim to znaju svi al djaba , evo slika govori koliki je dusmanluk u ulici

 
da je neko udarao nekim predmetom,trag udarca bi bio na najvisoj tacki,a ne na najnizoj ;) ja mislim da je ovo neka tecnost,kiselina...:icon_rolleyes:
 

187

Član
ja mislim da ti je od nekih kamencica, mozda neko kad prodje pored tebe dok si parkiran vani.. Tebi auto ti stoji parkirano vani pa te pogode u prolazu, mozda i zaslajdra itd..

uh nisam vidio ovu veliku fleku.. to ne bih znao :(
 
Član
E zalosno bgm moj Amere . . . znam gdje zivis vidio sam gdje ti je auto parkirano jest onde i usko i nezgodno ali nije to problem koliki je problem komsiluk i ti neki dusmani - ljubomora je cudo veliko . . . bas mi zao potrudio si se oko auta i sve uradio dotjero ali djaba . . . nemoj se beze sekirat ostavi kako jest ne farbaj opet ni nista sto bezveze pare da bacas . . .

Nego sto nebi onde na prozor okacio malu kamericu i uperio prema autu , pa fino snimas auto imas kupit u obiju one kamere i one gluposti za malet pare mozes imat video nadzor nad autom . . . tebi je i onako auto pod prozorom.
 
Član
Druze jednom sjedi u autu , cekaj 2-3 sata kad vidis ko je , dobro ga istuci pa nek pljune mami svojoj
 

187

Član
badboy je napisao(la):
Druze jednom sjedi u autu , cekaj 2-3 sata kad vidis ko je , dobro ga istuci pa nek pljune mami svojoj

ma kralju kako ce mu pljunuti il sta bilo uraditi kad vidi nekog u autu...

0g1 ti je dobro rekao, kupis sebi kamericu i mirna bosna.. ako auto uvijek parkiras na istom mjestu normalno..
 
Top