sta uvesti kad dode uvoz euro3

sta uvesti kad dode uvoz euro3

Član
sad aBd audi TT a za jedno dvije godine....:D
2009_vw_scirocco_front.jpg

:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
hahah ljudi nam zabranise prijej nego sto smo uspjeli se smisliti sta cemo uvest :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ljudi,Renault Twingo 2000 godiste,pa cak i noviji u Njemackoj se mogu naci po 1000 e,mislim da je to najbolja opcija,imate dobar autic sa klimom i ostalim zajebancijama. :)
 
Član
DarkoBN2 je napisao(la):
Ljudi,Renault Twingo 2000 godiste,pa cak i noviji u Njemackoj se mogu naci po 1000 e,mislim da je to najbolja opcija,imate dobar autic sa klimom i ostalim zajebancijama. :)
dobar je twingo za prskati zlaticu po krompiru. kakv crni twingo kartonska kutija:smajli03:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Za pare sto ces tamo dati na cetvorku, istu ces uzeti i ovdje. Sto valja i tamo kosta, a sto ne valja jeftino je, tako da se opet svede na isto kada das pare na popravke.

Potpis;) Drug radi sa kolima, kaze da su dobri auti skupi, a jeftini oni koji su bas mnogo presli(300-400+hiljada) ili kojima nesto fali (neki kvar ili havarija), on uzima te kojima nesto malo fali sredjuje ih i lepo zaradi. Tipa platio je saxa vts 16v, 2001, 250 e tamo, stilo kome je preskocio kais 500e i sl...Svaki od tih auta ima po 300-400e ulaganja, a kod njih je to skupo pa ih dzabe daju, a nisu puno presli. Clio 2006. kome su pukla gepek vrata i stop svetlo je platio 1200e.
 
Ma to je to, kod njih je mijenjanje jedne gume i balansiranje jedno 50+ maraka, pa je normala da imaju i zimske i ljetnje, a ti kvarovi sto nabroja su bas sica kada je dobar majstor, i zaradi se pofino ;)
 
Član
Evo vec dvojica komsija uvezli Golfa 4 TDI, tako da su ljudi udarili po Golfovima najvise, gledat cemo ih jos dugo dugo :cool:
 
Član
uvedi sebi kakvog a6 sa 350.000 predjenih da budes kul pred komsijama... kad dodje prvi kvar i potreba posjete servisu, kupi kakvog golfa, i to je to
 
Član
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=l3ibcwjpj2rb&sbs=Home
evo ga coupe..pise da je euro 3 , ako nije greska ?:)


p.s. a druga opcija mi je http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bizpyiy331nk&sbs=Details
ali prva je izvjesnija ipak :D
 
Top