sta uvesti kad dode uvoz euro3

sta uvesti kad dode uvoz euro3

Kako uopste mozes Golfa 4 i stavit u tu listu ? Ma ni peticu ne bih sebi dovuko. Svih tih auta ima ovdje na pretek. Dobro covjek ree, Focus RS ili Astru OPC, to se ne vidja svaki dan. A3 preskup za ono sto nudi.
 
Za pare sto ces tamo dati na cetvorku, istu ces uzeti i ovdje. Sto valja i tamo kosta, a sto ne valja jeftino je, tako da se opet svede na isto kada das pare na popravke.
 

DLS

Početnik
Land Rover-a kakvog do 10.000 eurica .. dobro ocuvanog i jakog ..

1317.jpg
 
Član
nesto ovako za nekih 8 000 eura....1,8T sa 220 konja....:D
1419008.jpg


za iste pare mozda milju vise kupis sportasa i auto koje ima "ime"...:D
Porsche-Boxster-MY2003.jpg


sve zavisi sta ti hoces... ako hoces da budes kao pola bosne ukljucujuci i mene kupi sebi golfa...:D :icon_smile::icon_smile:
 
BHT Ovisnik
vec je u planu na proljece bmw e39, vjerovatno 3.0d jer kako cujem plina je manje,mnogo manje te da ce u roku godinu dana se dignuti dobro,inace bi isao kakav benzinc,al o tom po tom :)
 
Najradije bi jednu 124-ku coupe, ali ona se ne moze uvest :icon_sad:
Od ovih sto se mogu to bi bio Mercedes w210 320 CDI Avantgarde, ali kad bi lovu skupio (mučno):icon_biggrin:
 
Član
pa sve ok ovim prijedlozima ali dali se neko pita kolika je carina za auto 2.0 benzin turbo ili 1.8? koje ima preko 200 konja pa lako je izabrati auto i reci evo ovo ali samo treba dobro planirati koliko te izadje ta carina,ali ljudi se malo vise varaju ni u inostranstvu nisu auta tako jeftina kao sto se prica,kad kazes nekom de mi nadji neko auto onda nema a ovako joj ma ima moze se naci itd.... navodim primjer da kupis golfa 4 dobrog trebas dati preko 5 000 eura da valja icemu i na to plus carina porez itd....
 
Početnik
ja kazem *ebo uvoz rijetki su oni koji su dobro prosli tacnije ispalo ih jeftinije nego ovdje....znaci cim se skupi para jedan nissan navaro ili 350Z ce da legne,plin naravno:),ali probat ga nac u americi ili u bih...njem italy nish....to je sto se mene tice
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ja kazem *ebo uvoz rijetki su oni koji su dobro prosli tacnije ispalo ih jeftinije nego ovdje....znaci cim se skupi para jedan nissan navaro ili 350Z ce da legne,plin naravno:),ali probat ga nac u americi ili u bih...njem italy nish....to je sto se mene tice

haha nemoj samo ziv bio u 350z plin :lol:
 
Top