Šta se zbilo večeras u Tuzli?

Šta se zbilo večeras u Tuzli?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Zna li neko od Tuzlaka šta je bilo večeras? Oko pola 8 sam upao u gužvu kod panonskog gdje je policija pregledala nasumicno automobile. Je li neko više upućen?
 
Član
I prosli vikend su isto radili, nista posebno, akcija pojacane kontrole, saznao sam iz prve ruke :D
 
Član
Prosli petak OMW u Spionici takoder nesto slicno se desilo koji je razlog ne znam :icon_rolleyes:
 
zuka_ je napisao(la):
Prosli petak OMW u Spionici takoder nesto slicno se desilo koji je razlog ne znam :icon_rolleyes:

zaustavili ispred mene Passata i Audija i pretresaju od do, ja pitam jel kakav problem kaze aj vozi :lol::lol::lol:
 
Član
i u mene novo auto a komsija zaustavlja pa nije odma prepoznao, a ja se tamam ponadao da se malo zezam sa njim jer mi se nikud nije zurilo :lol:
 
Član
Bili su i veceras u spionici al ne kontam sta je onoliko ogradjeno kompletnu traku blokiraju :icon_rolleyes:
 
Član
Prosle subote su bili u Zenici,ludilo brate kad te zaustave,puske sistemi,ako ih mozes zaobici,zaobidzi to je moj savijet,;)
 
Član
Da danas oko 8 kod OMW pumpe u spionici ja krenuo u grad kad pretresaju vozila ono od do , ja mislio sudar :D
 
Član
Uh.. kad postave punk u sarajevu bit ce posla pune ruke :D Kod nas svako ima pistolj bez dozvole a svaki drugi ima dva sa dozvolom hahaha :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top