SRetna NOVA 2012

SRetna NOVA 2012

Član
NEznam dali ima al et ako nema.....
Od mene SRETNA NOVA 2012 god od srca sv naj bolje ;) i samo opusteno :D :cool:

:smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44: :smajli44:
 
jos malo manje od 23 sata do Nove 2012. godine pa da krenemo

Svim forumiašima i forumašicama želim uspješnu godinu,svima koji sastavljaju auta za race puno sreće i para,također i svima u o stalim disciplinama....ali prije svega da Vam ova godina bude puna ZDRAVLJA jer sve ostalo će doci i proci ....sve najbolje


ADo Mostar
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
jos malo manje od 23 sata do Nove 2012. godine pa da krenemo

Svim forumiašima i forumašicama želim uspješnu godinu,svima koji sastavljaju auta za race puno sreće i para,također i svima u o stalim disciplinama....ali prije svega da Vam ova godina bude puna ZDRAVLJA jer sve ostalo će doci i proci ....sve najbolje


ADo Mostar

To je ta drug al jbg ja vec poceo slaviti i cestitati pa nisam mogo da baska sastavim,al od mene su iskrene cestitke ... :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
ja samo cekao ko ce otvorit :D

Puno zdravlja,srece,para,uspjeha na poslovnom (skolskom) planu svim clanovima BHTUNING foruma i njihovim najblizima :smajli44:
 
Član
naravno , necemo bit u stanju cestitat posle nove godine najmanje 3 dana , tako da svim clanovima foruma u 2012 godini zelim sve najbolje vama i vasim najblizim , puno zdravlja veselja i svega sto pozelite ....pozdrav svima ;)
 
Član
posto je savlje vec u toku za novu.
svim clanovima foruma zelim sretnu novu 2012 puno srece i zdravlja, i naravno puno tuninga zelim u novoj godini:cool:
 
Član
Svim clanovim zelim puno zdravlja, srece, ljubavi, para i da im se u godini koja dolazi desavaju samo lijepe stvari...;)
 
Član
svima sve najbolje i puno sprzenih guma , lamela i hektolitri potrosenog goriva sa osmjehom na licu
:D ja se spreman psihofizicki za 12 sati tech partya :D u komi sam do polovice sljedeceg tjedna u najboljem slucaju hahahaha pa bolje odma cestitke podijeliti
 

OmO

Član
Puno zdravlja sto je najvaznije, para, srece itd, itd.. Da se lijepo provedete, sve najbolje u novoj 2012-toj godini :smajli44: :123:
 
Član
Sretna nova svim clanovima foruma, neka vas sreca i dobra auta prati u novoj 2012 godini. :cool:
 

IGY

Član
397086_10150491704759303_845619302_8515962_1783139959_n.jpg
 
Top