SRetna NOVA 2012

SRetna NOVA 2012

Legend
pridruzujem se cestitkama , zelim svim clanovima sve naj naj u novoj godini , prvo zdravlja , pa srece ,...a para Boze daj bolje ;)
 
Svim kolegama i poznanicima zelim sretnu i uspijesnu novu 2012 godinu, puno zdravlja prije svega zatim srece radosti i blagoslova i para :icon_smile:posla auta i zena :)

dobar provod zelim :icon_smile:

sve para sto imate drž'te kod sebe veceras da bude sto bogatija godina :D

sub3ru zelim ti da se napijes ko kako ti zelis :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Sretna nova godina svim clanovima bhtuninga.
Sve sto zelim sebi to zelim i vama.Puno zdravlja,veselja i srece a i nafake,posla i para.
Zelim vam lijep i nezaboravan prvod veceras i nemojte pijani :123::123:

:cool::cool::cool:
 
Član
Ja cu samo reci drago mi je sto sam uz vas i sto postoji ovakva ekipa na ovim prostorima ali zelim vam sve najlepse i da se ostvare sve zelje sve ono sto zelim samome sebi to i vama drustvo;):icon_smile:
 
Član
braco i dalji rodjaci sretna vam nova 2012 , neka bude bolja od prethodne tj. 2011, puno zdravlja, para, alkohola, picke i para vam zelim , amin ;)
 
Član
sretna vam nova, puno zdravlja, para, keksa... eee sexa i sto MANJE kazni :cool: lijep provod u 2012 svima
 
Svim pripadnicima alkohlolne vjeroispovjesti zelim sretnu i uspjesnu nastupljujucu godinu .Puno srece i zdravlja,svega ostalog ce biti :cool:
 
Početnik
Svim forumasima,mojim poznanicima,prijateljima, i svim dobrim ljudima zelim Sretnu Novu Godinu,neka vas i vase najmilije prati Zdravlje,sreca i prosperitet.

Lijep provod veceras i kanite se alkohola dok vozite radi vase sigurnosti i sigurnosti drugih.
Ja cu uzivati u drustvu djevojke i svojih roditelja,i nadam se da ce sljedeca godina biti bolja nego prosla po pitanju zivota u ovoj drzavi.



:cool:
 
AnDel je napisao(la):
braco i dalji rodjaci sretna vam nova 2012 , neka bude bolja od prethodne tj. 2011, puno zdravlja, para, alkohola, picke i para vam zelim , amin ;)

Alo vjernik , mojne vise :D

Sretna Nova ekipi , kako rekose da ce ekonomija biti losija , pa vam zelim mnoooogo zdravlja i da sto manje osjetimo svi zajedno ovu krizu :cool:
 
Top