SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aditas je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ja bih samo da skrenem paznju na razglas, ako nije vec kasno :) .jest da nisam bio prosli put ali prvi put je bio nikakav razglas, nista se culo nije. voljeli bi svi cuti vremena auta koja gledaju :)

Ocigledno je onda da nisi bio prosli put... :)
ako je tako, onda nista. drago mi je ;)
 
Legend
ing-ecc je napisao(la):
startarine (mada bi trebalo startnine :icon_smile:) idu prvoplasiranim u pojedinim klasama kao i uvijek
jesˇ ti prvi put na race-u ???

Rezervisan parking se naplaćuje
Slobodan parking se ne naplaćuje

nisam prvi put na raceu, ali ce mi biti prvi put da placam parking..

sta podrazumijeva rezervisan, a sta slobodan parking ?
 
Član
.nOKe je napisao(la):
nisam prvi put na raceu, ali ce mi biti prvi put da placam parking..

sta podrazumijeva rezervisan, a sta slobodan parking ?

druže, parking ispred staze, vjerovatno si se tu i prije parkirao, to je kraj ceste uz pistu i preko puta piste, ono po principu gdje god da ostaviš auto da nije na cesti, a sad je obezbjedjen i parking unutar piste koji se naplaćuje, pa bujrum gdje ti je volja
 
Legend
jeste,imas da biras gdje hoces da se parkiras,ako neces da platis ima parking predvidjen i za tebe...
 
Slazem se sa zadnjim i jedva cekam,bas se radujem nedjelji :)

I jos jedno pitanju,dakle osoba koja ide s tobom,dakle sjedi u natjecateljskom automobilu dok se ulazi ne placa ulaz jel,a sta je sa pratnjom odnosno mehanicarom u drugom autu,on placa ulaz ili?
 
Član
:) ti bi sad familiju citavu utrpo... podrazumijeva se da je ta osoba mehanicar... jedna osoba pored tebe ne placa ulaz, dakle mehanicar u drugom autu sam ne placa i prolazi...
 
Član
pratim prognoze cijele sedmice,samo molim Boga da ne padne kisa. Vidim gore su neki pisali za razglas,ako je kao prosli puta nece biti problema,prosli put je sve bilo ok. Organizacija je bila extra,koliko sada vidim jos su se vise potrudili,svaka cast,sutra je dan D.svim takmicarima zelim srecu,bez kvarova,,a nama gledaocima ugodan dan,i svima ugodno druzenje...vidimo se na pisti;););)
 
Legend
ma cim je adi u organizaciji, ne sekirajte se
covjek pravi kuce, da ne napravi race
aa :)

vidimo se gore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top