SR Zivinice - by Faya_M5

SR Zivinice - by Faya_M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
samo nisam skonto onaj auspuh i onaj izrez na ovoj astri malo nakaradno uradjeno ostalo je topp a sjedista su sila majke mi fabrika ih nebi onakve uradila i zategla...
 
Član
vrucina je bila skroz i jako sunce...jedva sam vidio display na kameri...a jbg nema onaj gore qrac da se gleda kroz njega...:S
 
Član
fkt, renault je bio pravo brz...konto sam s pocetka da nije pravi GT Turbo...al kad sam vidio kako ide...znalo se sta je pod haubom...:)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
samo nisam skonto onaj auspuh i onaj izrez na ovoj astri malo nakaradno uradjeno ostalo je topp a sjedista su sila majke mi fabrika ih nebi onakve uradila i zategla...

Hvala na komplimentima, a ovaj prorez za auspuh je Rieger napravio takav, a ovaj mali dio sto mu fali se istopio od temperature auspuha na jednoj od trka...pucalo se malo vise nitra, a ja se sageo da nesto popravim pod autom i pritisnem branik uz auspuh i eto ... KONJ!
Ali popravicu to vec nekako, samo ne da mi se skidati branik samo zbog toga, uradicu usput kad jos nesto budem radio...
 
Legend
mtopic je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
samo nisam skonto onaj auspuh i onaj izrez na ovoj astri malo nakaradno uradjeno ostalo je topp a sjedista su sila majke mi fabrika ih nebi onakve uradila i zategla...

Hvala na komplimentima, a ovaj prorez za auspuh je Rieger napravio takav, a ovaj mali dio sto mu fali se istopio od temperature auspuha na jednoj od trka...pucalo se malo vise nitra, a ja se sageo da nesto popravim pod autom i pritisnem branik uz auspuh i eto ... KONJ!
Ali popravicu to vec nekako, samo ne da mi se skidati branik samo zbog toga, uradicu usput kad jos nesto budem radio...

Eh sto nam to ne rece kad smo ocjenivali kola :icon_sad:
 
Član
[/quote]

Eh sto nam to ne rece kad smo ocjenivali kola :icon_sad:
[/quote]

Ja reko prilikom prezentacije, ako sam sta zaboravio, vi pitajte ... :icon_confused:

Ma nema frke, bice bolje drugi put ... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top